MAFS' Spinoff Preview: Dr Viviana jest oszołomiona dziwacznym alter ego Brandona w "Legendzie

Dr Viviana Coles ma dużo pracy przed sobą w tym EXCLUSIVE preview 'Married At First Sight: Unmatchables. Brandon ma obce alter-ego o imieniu Legend.

Dr Viviana Coles zatrzymuje się u Brandona, aby dowiedzieć się o jego statusie singla w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka "Married At First Sight: Unmatchables" z 12 maja: Unmatchables. Od razu dr Viviana zdaje sobie sprawę, że nie pracuje tylko z Brandonem. Pracuje również z jego alter-ego - Legendem.

"Legend nie jest prostym facetem. Brandon jest prostym facetem" - mówi Brandon, odnosząc się do siebie w trzeciej osobie. "Legend skacze od stołu do stołu, Brandon nosi klapki. Legend ma kilka złych nawyków. Brandon nosi szorty."

Dr Viviana pyta Brandona, czy uważa za dziwne to, że odnosi się do siebie w trzeciej osobie. "Nie. Tak po prostu jest. W ten sposób buduję siebie, aby się stać" - mówi Brandon. Zdradza, że jest promotorem w klubie i zawsze musi być "życiem imprezy".

"Ale Legend spotyka się z tymi kobietami" - dodaje Brandon. "Brandon naprawdę nie spotyka się z kobietami, bo Brandon nie ma na to czasu. Brandon odcina swój telefon." Dr Viviana przyznaje, że istnieją "dwie różne wersje" Brandona, z którymi trzeba sobie radzić.

Jeśli chodzi o związki, Brandon chce mieć tylko "jedną" kobietę. Mówi jednak, że Legend "interesuje się" wieloma kobietami. Brandon chciałby mieć "dziewczynę z małego miasteczka", do której mógłby wrócić do domu pod koniec dnia. Brandon twierdzi, że Legend "przeszkadza" mu w znalezieniu kobiety.

Spinoff "Married At First Sight" stara się dopasować 16 kandydatów z poprzednich sezonów, pomagając im odkryć kolejną szansę na miłość dzięki wskazówkom i radom ekspertów "Married at First Sight" - pastora Calvina Robersona i dr Viviany. Każdy odcinek będzie śledzić jak uczestnicy są prowadzone przez ich fizycznych i osobistych transformacji, w wyniku czego są one ustawione na randkę, aby zobaczyć, czy miłość jest w powietrzu i czy mogą one ostatecznie zejść z własnej drogi na ich romantycznych podróży. Married At First Sight: Unmatchables jest w środy o 10 p.m. na Lifetime.