The Goldbergs' Preview: Beverly przyłapuje Adama i Breę na całowaniu się w piwnicy

Wścibska mama alarmuje! Beverly schodzi do piwnicy i odkrywa, że Adam i Brea zamykają się w sobie w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka 'The Goldbergs' z 6 maja.

Beverly właśnie schodzi do piwnicy z ładunkiem prania w tym EXCLUSIVE preview całkowicie nowego odcinka The Goldbergs, kiedy znajduje Adama i Breę razem w ciemności. Beverly krzyczy i pyta Adama i Brea, co się dzieje. Adam prosi Brea wziąć to pytanie, ale ona szybko odmawia angażowania się. Beverly przygląda się wskazówkom wystawionym przed nią - Binaca Breath Drops, świeca o zapachu wanilii i Sade' s Promise. Zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje. "Wy dwoje całowaliście się!" krzyczy.

Brea mówi, że ona po prostu zamierza odejść teraz, zanim to dostaje jeszcze bardziej niezręczne. "Nie! Nie zamierzamy być zawstydzeni przez ciebie," Adam mówi mamie. "Pocałunek w piwnicy jest rytuał nastolatek przejścia. Żądam, abyś wyszła!" Beverly klaszcze z powrotem, że ona nie idzie nigdzie.

Pops schodzi na dół i daje wszystkim znać, że ktoś przyniósł nad pudding ryżowy z rodzynkami w nim. Beverly mówi Popsowi, że to nie jest dobry czas na pudding ryżowy. Ona właśnie złapał Adam i Brea "couch-kissing," dla crying out głośno. Murray robi drogę do piwnicy, aby zapytać Beverly o chipsy bajgla. Brea przedstawia się jako dziewczyna Adama do Murraya, a odpowiedź Murraya jest, że nikt nie jest o nazwie Brea. "Ona jest, a ty powinieneś nosić spodnie!" Adam mówi swojemu tacie!

W synopsisie do odcinka 6 maja czytamy: "Związek Adama i Brei układa się dobrze, dopóki zbytnie zaangażowanie Beverly nie spowoduje, że będą musieli sfingować zerwanie. Tymczasem Lainey wraca do Jenkintown, co sprawia, że Barry zaczyna się zastanawiać nad swoim kwitnącym związkiem z Ren." Sezon 7 The Goldbergs emitowany jest w środy o 20:00 na ABC.