Sex & The City' Revival: Wszystko, co wiemy do tej pory

Nie musisz się już dłużej zastanawiać: reaktywacja 'Sex and the City' 'And Just Like That' ma miejsce. Od nowych członków obsady do tych, którzy powrócą, oto co wiemy do tej pory.

Minęło 11 lat odkąd ostatni raz widzieliśmy Carrie, Mirandę, Charlotte i Samanthę w Sex and the City 2, a fani SATC tęsknili za swoimi ulubionymi dziewczynami z Nowego Jorku. Cóż, Sex and the City odrodzenie - zatytułowany I Just Like That - jest iść i będzie trafić ekrany telewizorów w najbliższej przyszłości. Oryginalna seria HBO, która trwała od 1998 do 2004 roku i zdobyła mnóstwo nagród, pozostaje ukochanym klasykiem telewizyjnym.

Podczas gdy większość swoich ulubieńców fanów będzie powracać do Sex and the City odrodzenie, nie będzie główna postać brakuje: jeden i tylko Samantha Jones (Kim Cattrall). Odkąd ogłoszono odrodzenie, pojawiło się wiele aktualizacji. HollywoodLife łamie wszystkie najnowsze wiadomości na temat bardzo oczekiwanego odrodzenia Sex and the City.

Czy 'Sex and the City' powróci?

Tak, Sex and the City powraca, ale nie dokładnie jako Sex and the City. Odrodzenie Sex and the City jest oficjalnie zatytułowane And Just Like That i będzie emitowane wyłącznie na HBO Max. Odrodzenie jest "nowy rozdział" z Sex and the City i śledzi Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon), i Charlotte (Kristin Davis) jak "nawigować podróż od skomplikowanej rzeczywistości życia i przyjaźni w ich 30s do jeszcze bardziej skomplikowanej rzeczywistości życia i przyjaźni w ich 50s."

Odrodzenie Sex and the City zostało potwierdzone w styczniu 2021 roku. "Dorastałam z tymi postaciami i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak ich historia rozwinęła się w tym nowym rozdziale, z uczciwością, przejmującym humorem i ukochanym miastem, które zawsze je definiowało", Sarah Aubrey, Head of Original Content w HBO Max, powiedziała w oświadczeniu, gdy ogłoszono odrodzenie.

Data premiery i filmowanie

Sex and the City, And Just Like That, nie ma jeszcze daty premiery. Seria będzie składać się z 10 półgodzinnych odcinków. Zdjęcia mają rozpocząć się w Nowym Jorku późną wiosną 2021 roku.

SJP przyznała, że jest podekscytowana, że znów będzie kręcić w Nowym Jorku, zwłaszcza w obliczu pandemii COVID-19. "[Kręcimy] to w mieście, które kochamy i mamy nadzieję, że będziemy częścią miasta, które jest w stanie wspierać artystów i kulturę oraz instytucje, które zostały zamknięte i firmy, które zostały zranione [podczas COVID-19]", powiedziała TMZ w styczniu 2021 roku.

Czy będzie zwiastun?

W tej chwili nie ma jeszcze trailera do And Just Like That. Kiedy ogłoszono odrodzenie, trio Sex and the City zamieściło krótki teaser przedstawiający ruchliwą nowojorską ulicę, metro i nie tylko.

Zobacz ten post na Instagramie A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

"Nie mogłam się powstrzymać od zastanowienia... gdzie oni teraz są?" Sarah podpisała wideo na Instagramie. Cynthia zamieściła to samo wideo i napisała: "Ty, ja, Nowy Jork... wszystko jest możliwe". Kristin napisała, "Wszystko jest możliwe.... Spotkamy się tam!".

Dlaczego Samantha nie powróci?

Ikoniczna postać Kim Cattrall - Samantha Jones nie pojawi się w odrodzeniu Sex and the City. Kim otwarcie mówiła o tym, że nie jest zainteresowana ponownym wcieleniem się w rolę Samanthy od czasu wydania Sex and the City 2 w 2011 roku.

Sarah skomentowała bezpośrednio nieobecność Kim, kiedy jeden z fanów skomentował post SJP na Instagramie z teasera "And Just Like That". Fan napisał: "Cieszę się, że widzę cię z powrotem, ale będę tęsknił za Kim/Samanthą". Sarah odpowiedziała: "My też będziemy. Tak bardzo ją kochaliśmy."

Aktorka odpowiedziała również innemu fanowi, który skomentował, że ona i Kim "nie lubią się nawzajem." SJP napisała: "Nie, nie nie lubię jej. Nigdy tego nie powiedziałam. Nigdy bym tego nie zrobiła. Samantha nie jest częścią tej historii. Ale ona zawsze będzie częścią nas. Bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy".

Kim nie wypowiedziała się bezpośrednio na temat odrodzenia Sex and the City. Jednak polubiła tweeta, który napisał jeden z fanów. "Absolutnie kocham Sex and the City i chociaż jestem zasmucona, że Samantha nie powróci, pochwalam robienie tego, co jest dla ciebie najlepsze i myślę, że jest to [świetny] przykład stawiania siebie na pierwszym miejscu", czytał tweet. Nie ma jeszcze słowa co do tego, jak Samantha nieobecność będzie adresowane na I Just Like That.

Casey Bloys, HBO i HBO Max Chief Content Officer, otworzył się na temat Samanthy nie będącej częścią odrodzenia w lutym 2021 roku. "To tak jak w prawdziwym życiu, ludzie, z którymi przyjaźniłeś się w wieku 30 lat nie zawsze są tacy sami, gdy jesteś w wieku 50 lat. To odzwierciedla różne etapy życia," powiedział Deadline.

Kontynuował: "Tak jak w prawdziwym życiu, ludzie przychodzą do twojego życia, ludzie odchodzą. Przyjaźnie wygasają i nawiązują się nowe. Więc myślę, że to wszystko jest bardzo wskazujące na prawdziwe etapy, rzeczywiste etapy życia... Oni próbują opowiedzieć szczerą historię o byciu kobietą po pięćdziesiątce w Nowym Jorku. Więc to wszystko powinno być w pewnym sensie organiczne, a przyjaciół, których masz w wieku 30 lat, możesz nie mieć w wieku 50 lat."

Sarah podkreśliła, że serial nie będzie w żaden sposób zastępował Samanthy. "Nie szukamy stworzenia czwartej postaci," projektantka butów powiedziała TMZ w styczniu 2021 roku. "Mamy Nowy Jork jako czwartą postać. Będzie wiele ciekawych, nowych postaci, którymi jesteśmy super podekscytowani".

New & Familiar Faces (Nowe i znane twarze)

Podczas gdy Kim nie powróci, Sarah, Cynthia i Kristin są potwierdzone, aby powrócić jako Carrie Bradshaw, Miranda Hobbes i Charlotte York. Są one jedynymi członkami obsady zarówno z oryginalnej serii jak i dwóch filmów, które zostały potwierdzone do odrodzenia - jak na razie.

Dla wszystkich fanów Aidana, John Corbett wyjawił, że ponownie wcieli się w rolę Aidana Shawa, który jest ulubieńcem fanów. "Zamierzam zrobić ten serial," powiedział Page Six. Dodał również, że powrót do serialu jest dla niego "bardzo ekscytujący". Jeśli chodzi o to, w ilu odcinkach Aidan będzie występował, John powiedział: "Myślę, że mogę być w kilku... Lubię tych wszystkich ludzi, byli dla mnie bardzo mili".

Ale co z Mr. Bigiem? Carrie i Big sławnie pobrali się pod koniec pierwszego filmu Sex and the City. Page Six donosiło w lutym 2021 roku, że Chris Noth nie powróci jako Mr. Big. Kiedy jeden z fanów poprosił go o "ponowne rozważenie", Chris odpowiedział na Instagramie: "Cóż... jeśli Page Six tak mówi... to musi być prawda". Dodał również emoji z zawadiacką miną. Odpowiedział również innemu fanowi na temat powrotu i powiedział: "Wszystko się zmienia - w tym ogłoszenia w szmatławcach."

Raport Page Six zauważył również, że David Eigenberg, który grał męża Mirandy, Steve'a, nie powróci. David, który obecnie występuje w Chicago Fire, nie wykluczył powrotu podczas wywiadu z Us Weekly. "Jeśli to się uda, być może pójdziemy tą drogą", powiedział. Jason Lewis, który grał sennego Smitha Jerroda, ważył się co do tego, czy powróci, czy nie. "Nie zostałem [poproszony z powrotem], ale byłbym ostatnim, który by o tym wiedział!" aktor powiedział Fashion Week Daily w kwietniu 2021 roku. "Tak bardzo, jak doceniam pochlebstwa, rozmowa dotyczy dziewczyn".

HBO Max nie ujawniło, czy Willie Garson's Stanford Blatch, Mario Cantone's Anthony Marantino i Evan Handler's Harry Goldenblatt pojawią się w odrodzeniu.

Absolwentka Grey's Anatomy, Sara Ramírez, dołączyła do obsady wznowienia Sex and the City. Sara zagra Che Diaz (oni/them), "nie-binarną, queerową komiczkę, która prowadzi podcast, w którym regularnie pojawia się Carrie Bradshaw. Che jest osobą o wielkim sercu, której oburzające poczucie humoru i postępowe, ludzkie spojrzenie na role płciowe sprawiło, że oni i ich podcast stali się bardzo popularni." Sara zamieściła zdjęcie ze swojego scenariusza And Just Like That w Nowym Jorku 19 maja.

Zobacz ten post na Instagramie A post shared by Sara Ramirez (@therealsararamirez)

Producent wykonawczy Michael Patrick King powiedział: "Wszyscy w And Just Like That... są niezmiernie podekscytowani, że dynamicznie utalentowany aktor, taki jak Sara Ramírez, dołączył do rodziny Sex and the City. Sara jest jedynym w swoim rodzaju talentem, równie dobrze odnajdującym się w komedii i dramacie - czujemy się podekscytowani i zainspirowani do stworzenia tej nowej postaci dla serialu."

Sara nie będzie jedynym nowym członkiem obsady. TVLine donosi, że serial będzie "dramatycznie rozszerzał krąg towarzyski Carrie, Mirandy i Charlotte o około pół tuzina nowych postaci. Trzy z nich będą pełnoprawnymi stałymi bywalczyniami serialu i kolorowymi kobietami."

Michael, który był producentem wykonawczym i scenarzystą oryginalnego serialu oraz reżyserował filmy, będzie pełnił funkcję showrunnera And Just Like That. Darren Star, który stworzył oryginalną serię, nie jest zaangażowany we wznowienie. Sarah, Kristin i Cynthia będą również pełnić funkcję producentów wykonawczych.

Jak donosi The Hollywood Reporter, ustalono już obsadę pokoju scenarzystów serialu "And Just Like That". Samantha Irby będzie pełnić rolę scenarzystki i współproducentki. Rachna Fruchbom jest scenarzystką i współproducentką. Keli Goff dołączy jako scenarzystka i producentka nadzorująca. Julie Rottenberg i Elisa Zuritsky będą pełnić funkcję scenarzystek i producentów wykonawczych. Julie i Elisa pracowały wcześniej z Michaelem oraz Sarah, Cynthią i Kristin przy "Seksie w wielkim mieście".

Fabuła "And Just Like That

Istnieje wiele teorii na temat tego, co stało się z Carrie, Mirandą, Charlotte i Samanthą w ciągu dekady, odkąd widzieliśmy je po raz ostatni. Sarah zdradziła w rozmowie z Vanity Fair, że jest podekscytowana możliwością zbadania, w jakim punkcie znajduje się Carrie i jej przyjaciółki na tym etapie życia.

SJP powiedziała: "Wiesz, kim one są teraz w tym świecie? Czy się przystosowały? Jaką rolę odegrały? Gdzie zawiodły jako kobiety, jako przyjaciółki i jak odnajdują swoją drogę? Czy ruszyły z impetem? Czy są jak niektórzy ludzie, którzy są zdezorientowani, zagrożeni, zdenerwowani [tym, co dzieje się na świecie]? Jestem bardzo ciekawa i podekscytowana tym, jak pisarki wyobrażają sobie te kobiety dzisiaj. Jaki jest ich stosunek do mediów społecznościowych? Co się zmieniło?" Ponieważ Miranda i Charlotte będą matkami nastolatków, Sarah zastanawiała się, "Jak wygląda ich życie? Dla Carrie, która nie ma rodziny poza swoimi przyjaźniami, gdzie jest zawodowo? Jak te wszystkie zmiany polityczne wpłynęły na jej pracę? Czy nadal pisze felietony? Czy napisała już jakieś książki? A może prowadzi podcast? Co teraz znaczy dla niej moda? Jak zmieniły się lub nie zmieniły przyjaźnie i czy jej krąg towarzyski się powiększył?"

Nagrodzona Emmy aktorka potwierdziła również, że odrodzenie poruszy temat pandemii COVID-19. Powiedziała, że to "oczywiście będzie częścią fabuły, ponieważ to jest miasto, w którym żyją [te postacie]. I jak to zmieniło relacje, gdy przyjaciele zniknęli? Mam wielką wiarę, że scenarzyści zbadają to wszystko".

Czy 'Sex & The City 3' w ogóle się wydarzy?

Niestety, Sex and the City 3 prawdopodobnie nigdy się nie wydarzy. Oba filmy z serii Sex and the City były kasowymi hitami. Pierwszy zarobił ponad 418 milionów dolarów w kasie, a drugi ponad 294 miliony dolarów. Plotki wirowały przez lata, że Sex and the City 3 w końcu się wydarzy, ale Sarah wykluczyła to w wywiadzie z 2017 roku. "To już koniec", powiedziała aktorka w wywiadzie dla Extra. "Nie będziemy tego robić. Jestem rozczarowana. Mieliśmy ten piękny, zabawny, łamiący serce, radosny, bardzo relatywny scenariusz i historię. "To nie tylko rozczarowanie, że nie możemy opowiedzieć tej historii i mieć tego doświadczenia, ale bardziej dla tej publiczności, która była tak wokalna w pragnieniu kolejnego filmu".

Raport Daily Mail twierdził, że Sex and the City 3 został odwołany ze względu na "żądania Kim", ale ona zaprzeczyła temu za pośrednictwem Twittera. "Woke 2 a @MailOnline [poop emoji] storm! Jedynym 'DEMAND' jaki kiedykolwiek postawiłam było to, że nie chciałam robić 3. filmu....& to było jeszcze w 2016 roku" - zatweetowała Kim w 2017 roku.

Woke 2 a @MailOnline ????storm! Jedynym 'DEMAND', jakie kiedykolwiek złożyłam, było to, że nie chciałam robić 3. filmu....& to było jeszcze w 2016 r. - Kim Cattrall (@KimCattrall) 29 września 2017 r.

W latach po zakończeniu serialu i realizacji filmów, plotki o waśni między Kim i SJP wirowały. Zarówno Kim, jak i Sarah wielokrotnie odnosiły się do tych plotek. "Zawsze łamało mi serce to, że istniała taka narracja o Kim [Cattrall] i o mnie, ponieważ to po prostu nie odzwierciedlało niczego, co wydarzyło się na planie," powiedziała Sarah w wywiadzie dla Time.

Kim jeszcze bardziej pogrzebała możliwość trzeciego filmu SATC w październiku 2017 roku. Kiedy Piers Morgan zapytał Kim, czy będzie więcej Sex and the City dla niej w przyszłości, Kim odpowiedziała: "Nie dla mnie. To była część ukończenia 60 lat. To był bardzo jasny moment, ile lat mi zostało i co chcę z tym zrobić? Czego jeszcze nie zrobiłam? Czuję, że serial był najlepszy, kiedy był serialem, a bonusem były dwa filmy."

Aktorka wyjaśniła później, że ona i jej współgwiazdy "nigdy nie byli przyjaciółmi", a ona odrzuciła trzeci film w grudniu 2016 roku. "Odpowiedź była po prostu dziękuję, ale nie, jestem dobra", powiedziała Piersowi. "Tu nie chodzi o więcej pieniędzy. Nie chodzi o więcej scen. Nie chodzi o żadną z tych rzeczy. Chodzi o jasną decyzję, decyzję, którą podjęłam w moim życiu, aby zakończyć jeden rozdział i rozpocząć kolejny... To świetna rola. Zagrałam ją do samej mety, a potem jeszcze trochę, i pokochałam ją."

Kilka lat później Kim powiedziała The Guardian, że "nie mogła zrozumieć, dlaczego nie zastąpią mnie po prostu inną aktorką, zamiast tracić czas na zastraszanie. Nie oznacza nie."

Podczas gdy Sex and the City 3 nie wydaje się być w kartach, członkowie obsady znaleźli sposób, aby kontynuować historię. HollywoodLife będzie aktualizować informacje na temat odrodzenia HBO Max, gdy więcej wiadomości zostanie wydanych.