Camp Getaway' Sneak Peek: Adam flirtuje z gościem, a Nile rzuca cień - oglądaj

Adam nie chce, by cokolwiek stanęło na drodze miłości. W tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie nowego odcinka "Camp Getaway", Adam flirtuje z gościem, a Nile wypowiada się na temat swojego współpracownika.

Adam Mizrahi jest koordynatorem społecznym w Camp Getaway, ale zawsze ma ochotę na odrobinę zabawy. W tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka z 11 maja nowej serii Bravo, Adam zaczyna flirtować z jednym z gości podczas gry w cornhole nad wodą. Kiedy producent pyta go wprost o to, czy flirtował z gośćmi, Adam wzrusza ramionami i mówi "może". Nie ma w tym żadnego "może". On zdecydowanie flirtował!

"Adam uważa, że jest niezłym kobieciarzem" - mówi Nile Lundgren, koordynatorka zajęć, w naszej zapowiedzi Camp Getaway. Dwa dni wcześniej w Nowym Jorku Nile zapytał Adama o to, czy opiekunowie zaczepiają gości lub innych opiekunów. "Hej stary, to jest tak, że nikt nie powinien wchodzić w drogę miłości" - powiedział Adam do Nile'a. Racja, ale czy jest to dozwolone? Adam z pewnością jest skłonny do podejmowania pewnych szans, jeśli chodzi o miłość!

"W mieście to solidne 5, a na obozie 9" - mówi Nile o Adamie. Jeśli chodzi o 10, Nile rezerwuje tę liczbę dla siebie. Trzeba kochać tę pewność siebie!

W streszczeniu do odcinka Camp Getaway z 11 maja czytamy: "Obóz oficjalnie się rozpoczął, a nowicjusze dostają swój pierwszy test, kiedy wymagający goście przyjeżdżają z mnóstwem próśb. Próba zapomnienia przez Neely o zeszłotygodniowym incydencie i ruszenia naprzód okazuje się prawie niemożliwa, gdy jej były pojawia się jako gość. Również pragnący udowodnić swoją wartość po trudnym początku, Nile dostaje drugi cios, gdy sprzeciwia się zasadom obozu. Tymczasem weteran koordynator społeczny, Adam, może być pierwszym, który znajdzie obozowy romans." Camp Getaway emitowany jest w poniedziałki o 22:00 na Bravo.