Jason Tartick zaoferował 100 tys. dolarów za bycie 'Bachelorem' i ujawnia zarobki Coltona Underwooda w swoim podcaście

Absolwenci 'BIP' Jason Tartick i Dean Unglert wskoczyli do podcastu, aby porozmawiać o wszystkim, co dotyczy Bachelor Nation, w tym o tym, ile oni - i 'Bachelor' Colton Underwood - zabrali do domu w dniu wypłaty!

Jason Tartick jest rozlewając wszystkie Bachelor Nation herbaty fani mogą obsługiwać. The Bachelor in Paradise gwiazda, 32, nagrał podcast z jego kolega absolwent, Dean Unglert, i rozmawiali o ich wynagrodzeń w czasie ich czasu jako część franczyzy. Na początek, żaden z zawodników nie otrzymał wynagrodzenia za udział w programie The Bachelorette. Dean był sezon Rachel Lindsay. Jason był na Becca Kufrin

. View this post on Instagram

A post shared by Jason Tartick (@jason_tartick)

To wszystko zmieniło się, gdy dostali się do Bachelor in Paradise. "Podeszli do mnie i powiedzieli: 'Hej, chcesz wziąć udział w Bachelor in Paradise, tym innym programie? Płacą 400 dolarów za dzień i możesz tam być do 30 dni, czy coś w tym stylu. Więc ja na to, 'Oh, yeah, super. 400 dolarów za dzień, 30 dni, 12 000 dolarów, to fantastycznie" - powiedział Dean w podcaście Trading Secrets.

Przyjaciele Deana namawiali go jednak, aby przeciwstawił się producentowi i zdobył więcej pieniędzy. Poprosił o 800 dolarów dziennie, ale ostatecznie zgodził się na 600 dolarów. Wyrównuje się to do $18,000 za sezon, FYI. "Z zasady chciałem, żeby płacili mi więcej, niż oferowali wszystkim innym, bo myślałem, że jestem niezły" - zażartował. Jason ujawnia, że zaoferowano mu 600 dolarów dziennie, jak również, na jego sezon, z gwarancją 5000 dolarów, jeśli dostał wyrzucony z show wcześnie.

Colton Underwood na 2019 People's Choice Awards (Shutterstock

)Ale wielkie dolary pojawiły się w rozmowie tylko wtedy, gdy dyskutowali o ostatecznym celu: zostaniu gwiazdą następnego sezonu The Bachelor. Kiedy Dean został poproszony o możliwość wypełnienia garnituru, mówi, że ABC zaoferowało mu fajne 75 000 dolarów za tę możliwość. Nieźle, prawda? Niestety, Arie Luyendyk Jr

. został wybrany na gwiazdę 22 sezonu.

Jason twierdzi, że zaoferowano mu oszałamiającą sumę 100,000 dolarów, jeśli zostanie gwiazdą 23 sezonu "Kawalera". Jak fani wiedzą, Colton Underwood został wybrany, zamiast. Jason potwierdza, że Colton był również oferowane 100.000 dolarów, jak Blake Hortsmann. Podczas gdy Jason przegapił tę zimną, twardą gotówkę, to nie jest tak, że nie wyszedł zwycięzcą. Jest teraz zaręczony z Kaitlyn Bristowe, innym członkiem Bachelor Nation!