RHONY': Sonja Morgan piecze Ramonę Singer po tym, jak przerywa jej przemówienie - obejrzyj

Zostaw to Ramonie Singer, aby zrujnować kolejne wydarzenie i zawstydzić swoich przyjaciół w "The Real Housewives of New York City".

Sonja Morgan świętowała uruchomienie swojej linii mody w Century 21 podczas 20 sierpnia odcinek The Real Housewives of New York City, ale w typowym stylu Housewives moda, impreza nie poszła dokładnie tak, jak planowano. Zamiast tego, to było prawie zrujnowane przez Ramona Singer.

"Więc, chcę tylko powiedzieć, nigdy nie myślałem, że to powiem, ale jestem rzeczywiście pokorny," Sonja, 56, zaczął mówić przed tajemniczy dzwonek telefonu wyciąć ją. I jak Sonja spojrzał na, zauważyła Ramona potykając się wyciszyć swój telefon, podczas gdy wszyscy inni wpatrywali się w OG gwiazdy serii w całkowitej ciszy.

"Ona nawet nie wie, jak korzystać z telefonu, Ramona," Sonja powiedział tłum, podczas gdy stara się, aby rzeczy wydają się mniej kłopotliwe. Ale zanim mogła powiedzieć coś więcej, Ramona zauważyła, że wysłała SMS-a do swojego rozmówcy, "Przepraszam nie mogę teraz rozmawiać."

Ale nawet tak, Sonja poszedł na pieczeń jej wieloletniego przyjaciela, mówiąc: "Wiem, masz gorącą datę dziś wieczorem, wiem. Ale oni są tylko przyjaciółmi. Oni są tylko przyjaciółmi. Po prostu przyjaciółki. Stolik w rogu, trufle w dupie kurczaka."

Następnie, Sonja powróciła do swojej przemowy i powiedziała tłumowi: "Tak czy inaczej, to był długi okres! Wierzyliście we mnie i wierzycie we mnie. A teraz wspomnę o mojej rodzinie - Dorinda [Medley], Luann[de Lesseps] Ramona - którzy byli ze mną na każdym kroku." Zażartowała również o swoim nigdy niewydanym piekarniku tostera i wszyscy się śmiali, więc udało jej się ponownie zdobyć tłum - Ramona niech będzie przeklęta.

Sonja Morgan (Bravo)

"Ona dzisiaj promienieje", powiedziała Leah McSweeney o Sonji podczas swojego prywatnego wyznania. "Jest coś innego w Sonji, czego nigdy wcześniej nie widziałam. Jest ten błysk w jej oczach. Jestem po prostu bardzo szczęśliwa z jej powodu." Miejmy nadzieję, że Ramona też.

Chcesz więcej? Nowe odcinki The Real Housewives of New York City emitowane są w czwartki o 21:00 na Bravo.