Kryzys rodzinny' Preview: Pumpkin ma nadzieję, że nocowanie pomoże Alanie "wyczyścić umysł" z mamy June

Alana zaprzyjaźnia się i pyta Pumpkin, czy może przenocować w tym EXCLUSIVE zapowiedź "Mama June: Family Crisis. Pumpkin uważa, że to świetny pomysł pośród dramatu Mama June.

Alana "Honey Boo Boo" Thompson otwiera się przed Lauryn "Pumpkin" Shannon o tym, że ma przyjaciółkę, której członek rodziny ma problem z narkotykami jak Mama June Shannon. "Więcej ludzi przez to przechodzi niż myślisz. To nie tylko my," Pumpkin mówi do Alany w tym EXCLUSIVE zapowiedzi odcinka 7 maja Mama June: Family Crisis. Pumpkin jest podekscytowana, że Alana zaczęła zawierać przyjaźnie. Alana nawet pyta ją o możliwość przenocowania u niej!

Pumpkin jest zaskoczona i podekscytowana. Wszystko ona mówi Alana jest to, że nie może być żadnych chłopców w tym sleepover. Pumpkin mówi, że Alana może mieć sleepover w jej domu. "Jestem naprawdę podekscytowana, bo jeśli ktoś ma ciężko przechodząc przez całą tę sytuację, to na pewno jest to Alana" - przyznaje Pumpkin. "Cieszę się jednak, że ma przyjaciół. Teraz chce mieć nocowanie. Myślę, że to będzie dla niej dobre. Myślę, że potrzebuje pozytywnej energii i myślę, że potrzebuje czegoś, co pozwoli jej zapomnieć o mamie." Po tej rozdzierającej serce sesji terapeutycznej, to jest dokładnie to, czego Alana potrzebuje.

Pumpkin mówi, że będzie "najfajniejszą mamą znaną człowiekowi". Alana przewraca oczami i prosi Pumpkin, żeby jej nie zawstydzała. Pumpkin jest fajna, młoda i modna. Ma wszystko pod kontrolą. Upewni się, że Alana i jej przyjaciółki będą się najlepiej bawić podczas babskiego wieczoru.

Synopsis dla 8 maja odcinek czyta: "Ukryta kamera przyłapuje Mamę i Geno na szokującej aktywności, gdy ich sprawa sądowa nabiera tempa; Alana tęskni za domem; wstydliwy sekret Sugar Bear rozwściecza Jennifer". Mama June: Family Crisis jest emitowany w piątki o 21:00 w WE tv.