Heather Hemmens: "Tato, przestań mnie zawstydzać": Stacy i Brian nie mogą się oprzeć swojej iskrze

Gwiazda 'Dad Stop Embarrassing Me' i 'Roswell' Heather Hemmens rozmawiała z HL o pocałunku między Stacy i Brianem, nadziejach na 2 sezon i reżyserowaniu swojego pierwszego odcinka 'Roswell'!

Heather Hemmens jest ostatnio bardzo zajętą kobietą. Tata Stop Embarrassing Me! pojawił się na Netflixie w kwietniu 2021 roku, a ona kręci trzeci sezon Roswell, New Mexico. Fani serialu Dad Stop Embarrassing Me! zauważyli niezaprzeczalną chemię między postacią Heather, Stacy, a Brianem, którego gra Jamie Foxx. HollywoodLife dostał EXCLUSIVE scoop z Heather o tym pocałunku w odcinku 5 i co ona ma nadzieję dla nich, jeśli pokaz miał dostać drugi sezon.

"Chciałabym zobaczyć, jak odkrywają tam swoją chemię" - powiedziała Heather w rozmowie z HollywoodLife. "Ich połączenie jest bardzo słodkie. Oboje starają się zachować profesjonalizm, ale myślę, że jest tam iskra, której nie mogą zaprzeczyć. Mocno im kibicuję. Jestem jak najbardziej za tym, żeby się zorientować i po prostu uznać fakt, że mają kogoś wyjątkowego w swoim życiu. Miłość nie powinna być negowana."

Stacy wyjechała w podróż ze swoim chłopakiem, ale jej pocałunek z Brianem w kuchni udowodnił, że zdecydowanie jest między nimi coś więcej. Heather z chęcią zobaczyłaby Stacy wracającą do owczarni. "Myślę, że sam jej powrót tworzy dużo iskry," kontynuowała. "Myślę, że Brian byłby szczęśliwy, że wróciła. Myślę, że ona nauczy się wiele o tym, czego chce będąc daleko, a może Brian nauczy się wiele z jej nieobecności, jak również po prostu tęskniąc za nią i myśląc o tym, że może trochę się podnieść, kiedy wróci. Więc to byłoby idealnie dla mnie, gdzie to pójdzie, ale kto wie. Może ona wraca tylko jako pracownik i dostaje swoją pracę z powrotem i nic nie jest powiedziane o pocałunku, który mieli."

Heather była podekscytowana, że po bardziej dramatycznych rolach bierze udział w komedii. "To po prostu sprawia, że jest lepszy dzień w pracy, kiedy wszyscy się śmieją," przyznała. "Odkryłam, że wpływa to również na mój nastrój, gdzie mogę być po prostu wolna i dobrze się bawić, w przeciwieństwie do biegania przez pole kukurydzy ściganej przez mordercę z siekierą. To jest powrót do 2 sezonu Roswell, ale ludzie będą wiedzieli o czym mówię, jeśli widzieli ten serial. To jest po prostu naprawdę, naprawdę zabawny dzień w pracy, kiedy robisz komedię, a to było spełnienie marzeń."

Roswell, New Mexico powróci na trzeci sezon 26 lipca 2021 roku. Heather powróci jako Maria, a także wyreżyseruje odcinek w tym sezonie. "Od lat chciałam stanąć za kamerą" - wyjawiła Heather. "Zaczęłam reżyserować filmy krótkometrażowe około 11 lat temu i byłam w cieniu wszystkich reżyserów, których mieliśmy w Roswell. Bardzo ciężko pracowałam na ten moment, więc to było epickie. Cieszyłem się każdą sekundą i wiele się nauczyłem. Dali mi niesamowity scenariusz do pracy, więc starałam się go zrealizować jak najlepiej. Czuję, że ekipa i wszyscy producenci bardzo mnie wspierali i zachęcali do wygranej. Nie mogłam się doczekać. Miałam mnóstwo energii. Pracowałam dzień i noc, aby upewnić się, że moja wizja została zrealizowana i jestem naprawdę, naprawdę podekscytowana, że wszyscy to zobaczą, ponieważ uważam, że wyszło świetnie."

Jeśli chodzi o to, co Heather może zdradzić na temat 3 sezonu, ujawniła, że Maria "dostanie nowe zainteresowanie miłosne. Myślę, że Maria naprawdę zaczyna nabierać pewności siebie z niektórymi ze swoich mocy w tym sezonie. Widzimy jak podejmuje zobowiązanie do odkrywania tej strony siebie, a Maria zaczyna się trochę bardziej bawić i trochę mniej martwić."