Revenge Prank' Preview: Pauly D rozkręca się podczas oszukiwania kobiety, że jej mąż ją zdradza

W tym EXCLUSIVE klipie z 2 lipca, z odcinka "Revenge Prank", Pauly D nie może powstrzymać swojego śmiechu podczas asystowania w kolejnym epickim psikusie.

PaulyD pomaga mężczyźnie spłatać epicki figiel swojej dziewczynie w odcinku Revenge Prank With DJ Pauly D & Vinny Guadagnino z 2 lipca. HollywoodLife ma EKSKLUZYWNE

spojrzenie na odcinek, który pokazuje Pauly'ego wydającego instrukcje mężczyznom organizującym psikus przez zestaw słuchawkowy. W miarę upływu czasu, gwiazda reality nie może powstrzymać się od pęknięcia z tego, co się dzieje.

W "Prank With The Flash Drive", kobieta jest prezentowana ze zdjęciami, które wydają się pokazywać jej chłopaka, który jest tym, który robi jej psikusa, w łóżku z kimś innym. "Spójrzcie na jej twarz!" krzyczy Pauly. "Ona wie, że to ty. Nie da się tego ukryć." Facet udaje i próbuje się upierać, że to ktoś inny jest na zdjęciach, ale dziewczyna tego nie rozumie.

MTV

"To wygląda bardzo świeżo!", nalega. W międzyczasie, w tle, Pauly D pęka z radości. "Yo, to jest o pójść w dół w tej chwili," mówi, podczas komentowania. "Oh shiiiiiit. Dobra robota, chłopaki. Trzymaj to tam. Ona nam teraz całkowicie wierzy." W miarę kontynuowania rozmowy, dziewczyna staje się gorąca. "Wyraźnie jesteś z nią w tym pieprzonym łóżku. Jesteś z tyłu niej. Więc nie f***ing grać ze mną."

ShutterstockTakie zachowanie to

jednak dopiero początek psikusa. Na końcu klipu Pauly D drażni się, że czeka nas jeszcze więcej - z prawdziwymi TAPES! Będziemy musieli zobaczyć, jak to się rozegra, kiedy następny odcinek "Zemsty Prank" pojawi się 2 lipca o 21:00 w MTV! Dodatkowo, Pauly i Vinny pojawią się w swoim serialu MTV, Double Shot At Love, 2 lipca o 20:00 na MTV. Najnowszy sezon Jersey Shore może i się skończył, ale dni Jerzdays z pewnością nadal są w pełnym toku.