Liz Cheney' opłakuje swoją sytuację w 'SNL': 'Jestem wszystkim, czym jest konserwatywna kobieta - blondynką i wredną'

Liz Cheney w roli Kate McKinnon nie była zachwycona usunięciem z przywództwa Republikanów w SNL's Weekend Update!

Kate McKinnon była dziś w ogniu! Wieloletnia gwiazda SNL pojawiła się w Weekend Update u boku Colina Josta, tym razem wcielając się w postać Liz Cheney. Prawdziwa Liz została właśnie wyrzucona przez GOP z jej z pozycji lidera Izby po tym, jak nadal wypowiadała się przeciwko "destrukcyjnym kłamstwom" Donalda Trumpa i innym członkom partii, którzy wspierają fałszerstwa wyborcze Donalda Trumpa i nie tylko.

"Colin, to jest wielka implozja Trumpizmu. Nawet nie wiesz, jaka jest wielkość tsunami, które nadchodzi. We're talkin' me, Omarosa, pięć białych kobiet, może sześć... czy powiedziałem już me?" - Kate McKinnon jako Liz Cheney na #SNL ???? pic.twitter.com/zHx5iJTgim - LC (@Knope447) 16 maja 2021 r.

Liz grana przez Kate podzieliła się własnym ujęciem sytuacji. "Zostałam wyrzucona z Partii Republikańskiej - spadłam do piekła jak Lil Nas X, fraked with the Devil and bounced back up onto MSNBC...I don't know what happened," powiedziała obok zdezorientowanego Colina. "Nie wiem, co zrobiłam źle. Spójrzcie na mnie! Jestem wszystkim tym, czym powinna być konserwatywna kobieta - blondynką, wredną" - dodała zabawnie - wydawałoby się, że chce kontynuować zdanie, ale się powstrzymuje.

"Ludzie są po mojej stronie. Odważni republikanie, gotowi mówić moją prawdę i zapoczątkować ruch. I jest nas więcej niż myślisz" - mówiła dalej Liz Kate, ubrana w niebieski garnitur z blond peruką. "To jest wielka implozja Trumpizmu, nawet nie znasz strony tsunami...konserwatyści zostawiają mnie na lodzie! Co jeszcze mogę dla was zrobić? Jestem przeciwna małżeństwom gejowskim, mimo że moja siostra jest lesbijką... i nie jestem wystarczająco konserwatywna?" - rantowała.

Odcinek z 15 maja był debiutem Keegana-Michaela Key'a w roli gospodarza SNL, ale pochodzącemu z Michigan nie jest obca komedia skeczowa! Był długoletnim członkiem obsady konkurencyjnego serialu MADtv, który emitowany był na FOX od 1995 do 2009 roku (serial doczekał się również krótkiego odrodzenia w sieci The CW w 2016 roku). Keegan-Michael dołączył do serii w 2004 roku u boku Jordana Peele. Chociaż miał wiele pamiętnych postaci w czasie swojej pracy w serialu, jest chyba najbardziej znany z licealnego skeczu "Coach Hines".

View this post on Instagram A post udostępniony przez Keegan-Michael Key (@keeganmichaelkey)

Keegan-Michael był over-the-moon o możliwości bucket list, która została ogłoszona 3 maja. Biorąc na Instagram, ponownie zamieścił podpis SNL's post-it note obraz zawierający jego imię obok gościa muzycznego Olivii Rodrigo. "Marzenia się spełniają. @nbcsnl," po prostu podpisał post, który otrzymał ponad 50,000 polubień. Oficjalne konto SNL słodko odpowiedziało serduszkami, a kilka gwiazd dało do zrozumienia, że będą oglądać! Jamie Lee Curtis napisała: "TERAZ BĘDĘ OGLĄDAĆ", a Terry Crews napisał kilka ognistych emojis. "AWESOME!!!!!" kolega komik Kevin Nealon dodał. "Dziękuję każdemu przyjacielowi i fanowi, który wspierał mnie podczas tej podróży. It's tonight!" dodał na kilka godzin przed czasem pokazu.

View this post on Instagram A post udostępniony przez Keegan-Michael Key (@keeganmichaelkey)

Przed pojawieniem się w świecie komedii, Keegan-Michael uczęszczał zarówno na Uniwersytet Detroit Mercy, jak i Pennsylvania State University, gdzie studiował teatr. Jego najwcześniejsze wspomnienia związane z komedią pochodzą jednak z oglądania programów z ojcem - w tym "Królika Bugsa". "Mój ojciec, dorosły mężczyzna, śmiał się do rozpuku z uciekiniera i kojota" - wspominał w audycji In the Envelope: The Actor's Podcast. "Jesteś dzieckiem, więc twoi rodzice są dla ciebie boscy. 'Ten materiał w telewizji rozbraja mojego ojca'. To jest potężne. Dlaczego to jest takie potężne?" zastanawiał się.