Al Roker, Steve Martin i inni pomagają Johnowi Mulaney'owi wejść do klubu pięciokrotnych bywalców SNL - obejrzyj

Tuż przed tym, jak John Mulaney został włączony do klubu pięciokrotnych zwycięzców, Al Roker również wystąpił w skeczu o tematyce imprezowej, w którym wypił butelkę szampana.

Klub Pięciorga Widzów Saturday Night Live to zaszczyt dla niewielu, ale John Mulaney miał całkiem niezły skład gwiazd, który wprowadził go do elitarnego grona, kiedy SNL powróciło w niedzielę 27 lutego. W skeczu pojawili się wszyscy, od Steve'a Martina, przez Paula Rudda, po Ala Rokera

, udowadniając, że rodzina SNL wciąż jest bardzo silna. John Mulaney został wprowadzony do klubu Five-Timers w SNL 27 lutego, z małą pomocą Paula Rudda, Steve'a Martina, a nawet Ala Rokera. (NBC

)Skecz rozpoczął się od tego, że kilku facetów zaczęło się buntować z powodu nowej odmiany - trafiając na dziennikarza Johna Mulaneya, który nazwał nową odmianę "Gelvini" "cudem", który zmutował się, by być "dobrym". Najwyraźniej nowy "szczep" sprawia, że czujesz się "dobrze" i "nie jesteś chory", jak napisano w skeczu. Paul Rudd wpadł do pokoju i powiedział, że test wypadł pozytywnie - i rzeczywiście czuje się chory (nie do końca).

"Jadę na wakacje! Do zobaczenia na Bali, b--!" John's newscaster powiedział na ekranie, gdy Paul i trio kolesi zaczęli imprezować w maleńkim mieszkaniu w Nowym Jorku. Jakby gwiazdor Ant-Mana nie wniósł wystarczająco dużo gwiazdorskiej mocy, kultowy pogodynka Al Roker wtargnął na imprezę z ogromną kanapką. "Czy ktoś powiedział głodny? Przyjdź jeszcze raz!"

Galeria powiązana

'Saturday Night Live' Sezon 46 - zdjęcia

Al był zdecydowanie w dobrym nastroju, nalał sobie szkockiej i wypił ją przed wypiciem butelki szampana! Gospodarz NBC założył parę "DOBRYCH" okularów i tańczył przy muzyce. Przez cały czas trwania skeczu Mulaney opowiadał o różnych objawach choroby, z których jednym z najdziwniejszych były "długie, soczyste loki". Paul w cudowny sposób zyskał długie włosy brunetki, podczas gdy Al wydawał się zachwycony swoją nową fryzurą.

Po zakończeniu skeczu Paul pozostał na scenie wraz z kolegami po fachu, Stevem Martinem i Candice Bergen

, ubranymi w pasujące do siebie aksamitne szaty! Cała ekipa była obecna, aby pomóc Johnowi wstąpić do upragnionego klubu pięciokrotnych gospodarzy, co oznacza, że ktoś prowadził program pięć razy. "W porządku, wszyscy... jak nam się podoba ten program do tej pory? zapytał Steve.

Witamy w klubie pięciokrotnych gospodarzy, @mulaney! pic.twitter.com/HiG8pN1foF

- Saturday Night Live - SNL (@nbcsnl) 27 lutego 2022 r.

"Nie chcę być dupkiem, ale mój program miał być o wiele lepszy, dopóki cała obsada nie zadzwoniła na chorobowe" - ripostował Paul, odnosząc się do swojego skróconego grudniowego odcinka wśród wariantu Omicron. "I co z tego, że mam teraz COVID - dostałem go od królowej! Skromna przechwałka" - śmiał się Steve.

Następnie John wszedł nerwowo z kartą z napisem "5", pytając: "Cześć, chyba powinienem tu być?". Steve wyglądał na nieco zdezorientowanego: "Oh, Megan Mullally Hi!". Następnie Candice powitała go w "klubie pięciolatków" (prawdziwym klubie), ale również została zrzucona. "Pozwól, że jako pierwsza powiem - kim jesteś?".

Tina Fey

również przyłączyła się do imprezy na scenie. "Uwielbiam nas, pisarzy, którzy kontrolują wszystko za pomocą reżyserii scenicznej!" - powiedziała przezabawnie, popijając koktajl "five-timers fizz" przygotowany z różnych alkoholi celebrytów.

John wydawał się zaskoczony tym, że w klubie traktuje się go jak gwiazdę, zauważając, że kiedy pracował w serialu, był "tylko pisarzem". Tina przypomniała mu jednak, że to on wymyślił "tę postać Billa Hadera " i około "800 innych rzeczy, które strasznie się zestarzały". Na tym nie koniec, bo Elliot Gould

pojawił się na miejscu, aby przypomnieć Paulowi, że w rzeczywistości jest "Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną" według Chest Hair Magazine (Paul odebrał ten tytuł PEOPLE w 2021 roku).

Następnie pojawił się Conan O'Brien

, który oświadczył, że jest tam, aby "zapisać się do Peacock" i że to "dziwne, że kazali mu to zrobić osobiście". Gospodarz wieczoru przyznał, że on i John "nigdy nie powinni być w telewizji", ponieważ "są ohydni". Po tym, jak John w końcu otrzymał swoją upragnioną szatę dzięki darowiźnie od Paula, Conan miał jeszcze jedną, ostatnią rzecz na swojej liście - oznajmił: "Na żywo z Nowego Jorku, jest sobotnia noc!".