Halsey robi furorę swoją oszałamiającą interpretacją klasyka 'Małej Syrenki' podczas Disney Special

Po tym występie Halsey została honorową księżniczką Disneya. Piosenkarka zachwyciła swoim pięknym wykonaniem "Part of Your World" podczas "The Disney Family Singalong" i nawet udawała Ariel z rudymi włosami!

25-letniaHalsey zachwyciła nas swoim fantastycznym wykonaniem utworu "Part of Your World" z filmu "Mała Syrenka". Wokal piosenkarki był na najwyższym poziomie, a ona sama zaśpiewała klasyczną melodię Disneya w programie Disney Family Singalong: Vol II. Do swojego występu założyła również jaskrawo czerwoną perukę. Przed występem, Halsey zapowiedziała swój występ na Instagramie. 4 maja zamieściła na Twitterze fragmenty tekstu słynnej piosenki.

Miłość Halsey do Ariel nie zaczęła się dopiero teraz. Ona zawsze kochała rudowłosą bohaterkę. Wokalistka "Without You" pokazała swoje długie, ogniście czerwone włosy w 2019 roku. Zamieściła nawet selfie na Twitterze i nawiązała do "Part of Your World". Halsey pokazała się w jasnoczerwonych włosach także na imprezie Vanity Fair Oscars after party w 2019 roku.

Piosenkarka niedawno ogłosiła ogłoszenie dotyczące jej trasy koncertowej Manic. 7 maja ujawniła na Instagramie, że zmieni termin swojej nadchodzącej letniej trasy koncertowej z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Północnoamerykański etap jej trasy miał rozpocząć się 1 czerwca w Seattle, ale Halsey nie będzie koncertować w Ameryce Północnej aż do 2021 roku. "Dziękuję za zrozumienie" - napisała Halsey. "Trasa koncertowa to moja ulubiona rzecz na świecie i nie mogę się doczekać, aby wkrótce znów was zobaczyć".

Piosenkarka była tylko jedną z wielu niesamowitych wokalistów biorących udział w drugiej edycji Disney Family Singalong. Christina Aguilera, Sabrina Carpenter, Jennifer Hudson, John Legend, Katy Perry, Idina Menzel, Miguel, Keke Palmer, Ben Platt i inni wykonali hity Disneya. Halle Bailey, która ma zagrać Ariel w wersji live-action Małej Syrenki, również wystąpiła na specjalnym koncercie Disneya, ale zaśpiewała "Almost There" z Księżniczki i Żaby wraz z siostrą Chloe Bailey i Aniką Noni Rose.