Single Parents' Preview: Lance Bass powraca i jest twardy

Kosmiczny obóz Lance'a Bassa jest gotowy do startu! W tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka "Single Parents" z 6 maja, Lance powraca i nie idzie na łatwiznę.

Graham i Sophie jadą na Lance Bass Space Camp, a to oznacza, że Lance Bass powrócił! Ale on nie jest tym samym Lance Bassem, co wcześniej. Członek *NSYNC, grający samego siebie, zaokrągla dzieci, aby wyjaśnić, co się stanie w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie nowego odcinka Single Parents. "Wow, Lance naprawdę wzmocnił się w tym roku," Will mówi do Angie.

"Pod koniec lata, wszyscy nadal tu będziecie, bo wasi rodzice zapłacili", mówi Lance dzieciom. "Ale będziecie inni. Będziecie astronautami z gwiazdorskim vibrato." Prosi dzieci, aby zaśpiewały razem: "Mamusiu, czy mogę polecieć na Księżyc?". Dzieci próbują śpiewać unisono, ale to po prostu nie działa.

"To wszystko było nie tak, ale znajdziemy to" - mówi Lance do dzieci. Dzieci dostają piątkę za wysiłek. Wykonanie? Nie za bardzo.

Lance Bass Space Camp jest właściwie riff off Lance'a odwołane plany dołączyć do rosyjskiej misji do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w 2002 roku. Lance otrzymał certyfikat zarówno od NASA jak i Rosyjskiego Programu Kosmicznego po miesiącach szkolenia kosmonautów. Podróż Lance'a została odwołana, gdy jego sponsorzy nie byli w stanie zebrać potrzebnych funduszy. Gdyby Lance poleciał w kosmos w tym czasie, byłby najmłodszą osobą, która odbyła podróż w kosmos w wieku 23 lat.

W streszczeniu do odcinka z 6 maja czytamy: "Z Graham i Sophie z dala na Lance Bass Space Camp, Angie postanawia spędzić lato w Barstow z Derekiem, pozostawiając Will spisek sposób, aby ją powstrzymać. Tymczasem Rory i bliźniaki próbują uczynić Poppy i Douglas zazdrosny z celem dostania ich z powrotem razem." Single Parents jest w środy o 20:30 na ABC.