Teen Mom: Family Reunion' Preview: Catelynn Lowell pojawia się niespodziewanie - obejrzyj

Kobiety z serii "Teen Mom" spotykają się, by wspólnie zastanowić się nad wspaniałymi doświadczeniami, które przeżyły razem w tym EKSKLUZYWNYM odcinku "Teen Mom: Zjazd rodzinny". Zostaną zaskoczone, gdy pojawi się Catelynn Lowell!

"Rozglądam się wokół stołu i myślę o tym, jak zaczynałyśmy, kiedy się tu znalazłyśmy, i nie mogę uwierzyć, jak daleko zaszłyśmy" - mówi Maci Bookout

w tej EKSKLUZYWNEJ zapowiedzi finału 'Teen Mom: Family Reunion, który zostanie wyemitowany 1 marca. Wszystkie dziewczyny były w San Diego, gdzie brały udział w zajęciach w stylu Challenge i miały sesje z trenerem życiowym.

Amber Portwood

dodaje: "Nigdy nie sądziłyśmy, że to zajdzie tak daleko, więc zobaczyć, jak cała ta franczyza innych kobiet zbiera się razem... To było naprawdę niesamowite poznać was na poziomie osobistym". Przyznaje, że podchodziła do tego z wahaniem. Już po pierwszej nocy wiedziała, że to będzie solidne doświadczenie. Catelynn Lowell pojawia się w finale serialu "Teen Mom: Zjazd rodzinny". (Matt Baron/Shutterstock

)Briana DeJesus

zdradza, że nigdy nie sądziła, że będzie miała przyjaźń z tą grupą kobiet. Podczas jednego z ćwiczeń Briana zdała sobie sprawę, jak wiele je łączy poza tym, że "grają w tej samej telewizji i mają dzieci w tak młodym wieku".

Ashley Jones

mówi, że przyjechała na to spotkanie "z obawą i nie wiedziała, czego się spodziewać. Wyjeżdżając stąd, czuję się bardziej spokojna i zdecydowanie zyskałam rodzinę w tym zwariowanym świecie Teen Mom".

Wszystkie zgadzają się, że chcą to powtórzyć i zaprosić inne dziewczyny z Teen Mom. Maci wie, że Catelynn Lowell

przyjechałaby, gdyby nie urodziła dziecka tuż przed rozpoczęciem zdjęć.

Wznoszą toast, gdy do restauracji wchodzi Catelynn. Kiedy dziewczyny ją zauważają, zaczynają krzyczeć i podbiegają, żeby ją przytulić. Maci zaczyna płakać!

Maci Bookout płacze, gdy pojawia się Catelynn. (MTV

)Catelynn urodziła swoje czwarte dziecko w sierpniu 2021

roku.

Catelynn rozpoczęła swoją przygodę z "Teen Mom", kiedy urodziła córkę Carly i zdecydowała się oddać ją do adopcji. Od tego czasu Catelynn i jej mąż Tyler Baltierra powitali na świecie córki Nova, Vaeda, a teraz Rya

. Finał programu Teen Mom: Family Reunion będzie emitowany 1 marca o godzinie 20:00 w MTV.