Double Shot At Love' Preview: Pauly i Vinny śledzą Antonio na Instagramie, aby dowiedzieć się więcej o jego GF

W tym EXCLUSIVE spojrzeniu na odcinek 'Double Shot At Love' z 9 lipca, grupa wtrąca się w życie miłosne Antonio - i nawet Pauly i Vinny są zaintrygowani!

W odcinku "Double Shot At Love" z 9 lipca grupa pracuje nad tym, aby dowiedzieć się więcej o tajemniczej dziewczynie Antonia, Nicole. HollywoodLife

ma WYJĄTKOWE spojrzenie na ten odcinek, w którym dziewczyny dzwonią do Nicole, aby zaprosić ją do Vegas. "Gdybym była dziewczyną Antonio i zobaczyłabym, że dosłownie flirtuje z KAŻDĄ dziewczyną w klubie, odrąbałabym mu d***" - mówi jedna z kobiet.

Tymczasem Pauly D i Vinny Guadagnino

są na lunchu i nawet oni nie mogą powstrzymać się od zastanawiania się, kim jest kobieta Antonio. "Naprawdę chciałbym wiedzieć, jak wygląda "dziewczyna Antonia"," przyznaje Vinny. Pauly odpowiada (sarkastycznie): "Ja też. On jest jak - spotykamy się dopiero od roku. TYLKO rok?! O tak, dopiero się poznaliście." Oczywiście, Antonio ma tylko 22 lata, więc Pauly zauważa, że rok to jak "całe życie" w tym wieku." MTVAby

zanurzyć się głębiej, Pauly i Vinny wchodzą na stronę Antonio na Instagramie i próbują dowiedzieć się więcej o tej tajemniczej kobiecie. Na początku nic nie znaleźli. "On nie ma żadnych zdjęć z nią? To już jest problem." Kiedy w końcu znajdują zdjęcie, dziewczyna nie jest oznaczona. "Nie oznaczył jej!" Pauly krzyczy, a Vinny żartuje: "Ma laskę na boku, bracie!".

ShutterstockOczywiście, nie

jest jasne, czy Pauly i Vinny wiedzą, co się dzieje w hotelu. W międzyczasie, gdy dziewczyny podrywają Nicole, chłopaki ćwiczą na siłowni - a Antonio nie jest mądrzejszy o to, co dzieje się za jego plecami.

Będziemy musieli zobaczyć, jak to wszystko się potoczy, kiedy następny odcinek "Podwójnego strzału w miłość" pojawi się w czwartek 9 lipca o 20:00 w MTV. Po odcinku pojawi się Revenge Prank With DJ Pauly D & Vinny Guadagnino o 21:00 w MTV.