John Legend i Jennifer Hudson w specjalnym telewizyjnym programie "Piękna i Bestia".

John Legend i Jennifer Hudson wprowadzili magię Disneya swoim oszałamiającym wykonaniem 'Pięknej i Bestii' podczas 'Disney Family Singalong: Volume II", który odbył się 10 maja.

John Legend i Jennifer Hudson z pewnością wiedzą, jak występować, a to jest opowieść stara jak świat. Dwoje zdobywców Grammy i Oscara oszołomiło pięknym wykonaniem "Pięknej i Bestii" z ukochanego filmu animowanego na cześć The Disney Family Singalong: Volume II. Potężne wokale Johna i Jennifer połączyły się w jeden niezapomniany duet. Za każdym razem, gdy ta dwójka śpiewa razem, jest to spełnienie marzeń.

John ma historię z tym kultowym utworem Disneya. Dla 2017 live-action Pięknej i Bestii, John i Ariana Grande nagrali duet cover version, który grał podczas napisów końcowych. Ich wersja była hołdem dla tego, który Celine Dion i Peabo Bryson wykonali dla filmu z 1991 roku. Teledysk do ich wersji ma ponad 200 milionów wyświetleń na YouTube i wciąż rośnie. Ariana wystąpiła podczas pierwszej edycji The Disney Family Singalong i zaśpiewała "I Won't Say I'm In Love" z filmu Hercules.

Oprócz The Disney Family Singalong, John jest zajęty ostatnimi odcinkami 18. sezonu The Voice. Program niedawno rozpoczął swoje domowe występy, a 9 najlepszych wystąpi podczas odcinka 11 maja. John ma dwóch piosenkarzy, którzy pozostali w konkursie: CammWess i Zan Fiskum. Finał sezonu 18 odbędzie się 18 i 19 maja. Czy John po raz kolejny okaże się zwycięskim trenerem? Czas pokaże!

Wśród pozostałych wykonawców podczas The Disney Family Singalong: Volume II wystąpili między innymi Idina Menzel, Ben Platt, Rebel Wilson, Katy Perry, Miguel, Keke Palmer, Christina Aguilera i inni. The Disney Family Singalong: Volume II wyemitowano przed zupełnie nowym, zdalnym odcinkiem programu American Idol. Specjalny program będzie również dostępny na Disney+ 12 maja.