Celebrity Watch Party': Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym serialu z Robem Lowe i nie tylko

Jest wiele treści telewizyjnych, a teraz pojawił się program o celebrytach oglądających telewizję podczas kwarantanny z rodziną. Przed premierą "Celebrity Watch Party", oto co musicie wiedzieć.

Nadszedł ostateczny serial reality o kwarantannie, więc bierz rodzinę i popcorn! Nowy serial bez scenariusza "Celebrity Watch Party" ma swoją premierę 7 maja na FOX. Ten program telewizyjny zabierze widzów do domów gwiazd, jak każdy z nich reaguje na najbardziej zabawnych i ekscytujących programów telewizyjnych w tygodniu. W "Celebrity Watch Party" pojawią się również rodziny gwiazd, które będą śledzić ich poczynania. Gwiazdy i ich rodziny będą dzielić się swoimi wnikliwymi, zabawnymi i emocjonalnymi uwagami na temat tego, co właśnie obejrzeli.

W premierowym odcinku 7 maja pojawią się takie gwiazdy jak: Rob Lowe, Meghan Trainor, Joe Buck i Michelle Beisner-Buck, Raven-Symoné, Master P i Romeo, JoJo Siwa, Steve Wozniak, Curtis Stone oraz Robert iKym Herjavec. Od dzieci, przez rodzeństwo, rodziców, aż po przyjaciół, gwiazdy dadzą nam wgląd w jakość czasu, który spędzają z rodziną i przyjaciółmi. Rob będzie oglądał program ze swoimi dwoma synami, Johnem Owenem i Matthew, podczas gdy JoJo ma u boku swoją mamę, Jessalynn

. Dodatkowe gwiazdy biorące udział w serialu zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Ludzie oglądają telewizję bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a możliwości są naprawdę nieograniczone. W telewizji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy uwielbia rozmawiać o swoich ulubionych programów telewizyjnych, a teraz ulubione gwiazdy będą ujawniać, co naprawdę myślą na Celebrity Watch Party. Czego tu nie kochać?

JoJo Siwa z mamą. (FOX)Meghan Trainor z Ryanem Trainorem i Darylem Sabarą. (FOX

)Celebrity Watch Party jest oparty na popularnym brytyjskim serialu reality show Gogglebox z Studio Lambert. Celebrity Watch Party będzie emitowany w czwartki o 20:00 na FOX. Zacznijmy oglądać!