The Bachelor': Clayton zrywa [SPOILER] po tym, jak powiedziała, że jest w nim zakochana

Clayton Echard poznał rodziny czterech pań w 28. odcinku programu "The Bachelor" i musiał podjąć rozdzierającą serce decyzję o odesłaniu jednej z nich do domu.

Serene Russell została odesłana do domu po randkach w rodzinnym mieście w 28. odcinku programu "The Bachelor". Clayton Echard spotkał się z rodziną Serene, a także z rodzinami Gabby Windey, Rachel Recchia i Susie Evans

. Podczas ceremonii wręczenia róż musiał jednak odrzucić jedną kobietę, a Serene była tą, która nie otrzymała róży.

Na randkę w rodzinnym mieście Serene zabrała Claytona do domu w Oklahoma City. Przed spotkaniem z rodziną wspólnie pokonali tor przeszkód i skoczyli na skakance. "Z każdą interakcją z Serene nasz związek staje się coraz silniejszy, a dziś zrobił kolejny krok" - powiedział Clayton. "Nieustannie wspieramy się nawzajem i zachęcamy do bycia lepszym i do pokonywania własnych lęków. Nie chcę być kimś, kto odsuwa się, gdy robi się ciężko lub strasznie. Chcę być kimś, kto wkracza w te chwile i wykorzystuje je jak najlepiej".

Finałowa 4 Claytona Echarda w "The Bachelor". (ABC

)Po dziennej części randki Serene była jeszcze bardziej pewna, że zakochuje się w Claytonie, o czym otworzyła się przed nim już na poprzedniej randce. "Czuję, że pokonanie tego razem i zobaczenie, jak sobie z tym poradziłeś, jest jeszcze większym dowodem na to, że się w tobie zakochałam" - powiedziała Serene do Claytona. "Cieszę się, że teraz poznasz moją rodzinę".

Related Gallery

'The Bachelor' Sezon 26 Obsada: Zdjęcia 31 wspaniałych kobiet z sezonu Claytona Echarda

Clayton poznał mamę, brata, Rolanda i najlepszego przyjaciela Serene. Serene wiedziała, że jej brat może być trudny dla Claytona. Mój brat zwykle mówi: "Jestem spoko, nie obchodzi mnie to", ale w głębi duszy naprawdę mu zależy" - wyjaśniła. "Więc jeśli tak się stanie, to będzie to rozmowa między nim a Claytonem".

Roland był pod wrażeniem, kiedy usłyszał, że Serene otworzyła się przed Claytonem na temat niedawnej śmierci swojej babci i kuzyna. "To dla niej otwarta rana, więc wiem, że widzi w tobie coś wyjątkowego, więc bądź bardzo ostrożny" - ostrzegł Roland. "To naprawdę delikatna sprawa".

Clayton Echard i Serene Russell w programie "The Bachelor. (ABC

)Zarówno Roland, jak i matka Serene ostrzegali ją, aby była "ostrożna" z tym, jak szybko wszystko się porusza. "Nie chcę, żeby stała Ci się krzywda" - powiedziała Roland przez łzy. "Widziałam, jak cierpisz na wiele sposobów. Rozmawiałem z tobą przez telefon, płacząc do trzeciej nad ranem. Nie chcę, abyś już tego nie czuł".

Pod koniec wieczoru Serene była jednak bardziej pewna swoich uczuć niż kiedykolwiek i stała się pierwszą kobietą z pozostałej czwórki, która powiedziała Claytonowi, że jest w nim "zakochana". "Nie chcę cię straszyć, ale po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć, że nie zakochałam się w tobie - jestem w tobie zakochana" - wyjawiła. "Widząc cię z moją rodziną, naprawdę się o tym przekonałam. Nie sądzę, że mogłoby to pójść lepiej".

Przed ceremonią rozdania róż Clayton był zdruzgotany, że będzie musiał złamać komuś serce po tym, jak połączył się z jego rodziną. "Bałem się otworzyć, bo w mojej głowie nie miało sensu, co czuję do czterech kobiet" - przyznał Clayton. "Ale wiem, że mam bardzo silne uczucia. Zakochuję się we wszystkich kobietach w różnym stopniu".

Clayton miał jednak silniejsze więzi z Gabby, Rachel i Susie niż z Serene. "Wiem, że to będzie dużo, ale chciałem tylko przeprosić" - powiedział Clayton do Serene. "To, co powiedziałaś, zmieniło wszystko. Po prostu musiałem spojrzeć wstecz, zastanowić się i powiedzieć: "Na czym stoję z moim sercem?" i po prostu mam silniejsze więzi". Wychodząc, Serene powstrzymywała łzy.