Revenge Prank" - zapowiedź: Pauly D organizuje "epicki" dowcip, by pomóc kobiecie oszukać jej rodziców

W tym EXCLUSIVE sneak peek na nadchodzący 9 lipca odcinek "Revenge Prank," Pauly D patrzy jak młoda kobieta wyciąga ostateczny figiel na swojej niczego nie podejrzewającej matce.

PaulyD jest po raz kolejny w nadchodzącym odcinku "Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny Guadagnino"! Tym razem pomaga on kobiecie o imieniu Naja oszukać swoich rodziców, aby myśleli, że zakochała się w dilerze narkotyków/cukierkowym tatusiu. Pauly przyprowadza dziadka Naji, aby pomógł w tym psikusie, a HollywoodLife

ma EXCLUSIVE sneak peek na początkową reakcję jej matki na tę wiadomość.

W klipie, mama Naji, Tiffany

, i jej dziadek przybywają do "nowego domu" Naji. Wyraz twarzy Tiffany jest bezcenny, gdy podchodzi do drzwi wejściowych rezydencji. "Co się dzieje?!" Tiffany pyta. Naja próbuje ją uspokoić, i ledwo może powstrzymać jej śmiech, jak ona odpowiada: "Idź usiąść. To jest mój nowy dom. Zamierzam wyjaśnić wszystko, jak tylko usiądziecie. Tylko spokojnie! Dlaczego jesteś taka spięta?!" MTVZa kulisami

, Pauly obserwuje wszystko, co się dzieje i nie może pomóc, ale chichocze z tego, jak zszokowana jest Tiffany. "Ona wygląda na przerażoną!" mówi. W tym momencie Naja wyjaśnia: "Znalazłam nowego mężczyznę. Będziecie go kochać. Jestem podekscytowana, że go poznacie, a to jest nasz dom".

ShutterstockNagle

Tiffany zauważa zdjęcie Naji i jej "nowego mężczyzny" na ścianie, a jej usta otwierają się w pełnym szoku, gdy widzi, z kim mieszka jej córka. "Ona widziała zdjęcie!" Pauly wykrzykuje. "Spójrzcie na jej twarz. To jest epickie!" Tiffany dosłownie nie może zetrzeć wyrazu z twarzy, gdy próbuje zrozumieć, co się dzieje.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak ona radzi sobie z wiadomościami, chociaż. Revenge Prank z DJ Pauly D & Vinny Guadagnino jest emitowany w czwartki o 21:00 w MTV. Program jest kontynuacją innego serialu Pauly'ego i Vinny'ego, Double Shot At Love, który emitowany jest o 20:00.