Vinny Guadagnino zdradza, czego szuka u kobiety w "Podwójnym strzale w miłość".

Przed premierą 3. sezonu "Podwójnego strzału w miłość" udało nam się porozmawiać z Vinnym Guadagnino i Pauly D o tym, czego możemy się spodziewać po najnowszej odsłonie serialu.

Vinny Guadagnino w trzecim sezonie "Podwójnego strzału w miłość" po raz kolejny szuka miłości. Po tym jak jego najlepszy przyjaciel, Pauly D, poznał swoją dziewczynę, Nikki Hall, w drugim sezonie programu, Vinny postanowił sam spróbować. "Tak długo, jak jestem singlem, jestem gotów spróbować tego ponownie tyle razy, ile to możliwe" - przyznał Vinny dla HollywoodLife

EXCLUSIVELY. "To może być miejsce, w którym skończysz spotykając osobę swoich marzeń, lub po prostu może nie być. Miałem tych wszystkich ludzi wokół mnie, którzy próbowali mi pomóc, więc zamierzam to zaakceptować i iść na przejażdżkę." Od samego początku Vinny wiedział, czego szuka i miał szczęście, że w trzecim sezonie znalazł grupę kobiet, które pasowały do niego. "Wiele z tych kobiet miało cechy, które pasowały do mnie" - przyznał Vinny. "Wiele osób, z którymi się dogadywałem, lubiło ćwiczyć [tak jak ja]. Lubię kogoś, kto gotuje, kogoś, kto jest zorientowany na cel i napędzany, a ktoś, kto może po prostu spędzać czas z całym moim stylem życia, był dla mnie bardzo ważny. Byłem mile zaskoczony. Jestem intelektualistą, ale jednocześnie jestem też szczurem i kogoś takiego szukam. Wiele z tych kobiet było właśnie takich." Vinny Guadagnino na czerwonym dywanie podczas gali VMAs. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock) Innym aspektem tego sezonu będzie to, że Vinny ma Pauly'ego i Nikki u swojego boku jako mentorów. "Byłam swego rodzaju skrzydłową Vinny'ego," wyjaśniła Nikki. "Dobrze było mieć tam swój wgląd. Mogłam wracać do dziewczyn, jeśli czuły się w pewien sposób źle, nie mając z nim wystarczająco dużo czasu, lub jeśli Vinny czuł, że nie słyszy zbyt wiele od jednej z dziewczyn. To było dużo chodzenia tam i z powrotem i bycia pośrednikiem, ale to było fajne." Vinny Guadagnino i Pauly D w filmie 'Double Shot At Love.' (MTV) Dodatkowo Nikki dostała do Vinny'ego i Pauly'ego plotki o tym, co działo się między kobietami za kulisami. "Nigdy nie mieliśmy drugiej strony tego, co się działo, kiedy wychodziliśmy z pokoju wcześniej," wyjaśnił Pauly. "Nie wiedzieliśmy, kto z kim się kłóci i co jest prawdziwym dramatem. Ona może dostać to i zgłosić to z powrotem do nas." Chociaż Nikki przyznała, że "czuła się źle" z powodu wycieku sekretów, wiedziała, że to część pracy. "Grałam swoją rolę," powiedziała. "Starałam się zrównoważyć bycie tam dla dziewczyn, ale także bycie tam dla Vinny'ego". Nowy sezon Double Shot At Love ma swoją premierę w czwartek, 16 września o 21:00 na MTV. Program pojawi się po premierze Floribama Shore o godzinie 20:00.