Gossip Girl' Trailer: Plotkara Kristen Bell powraca i jest gotowa na robienie zamieszania w nowym serialu

Upper East Siders, bijcie na alarm. Pierwszy zwiastun nowej "Plotkary" pojawił się 28 maja i był tak soczysty i skandaliczny, jak się spodziewaliśmy.

Czas na powtórkę i obsesję... W sam raz na wakacyjny weekend. HBO Max ujawnił pierwszy zwiastun sequela serialu Gossip Girl, z udziałem nowej klasy gwiazd. Gossip Girl odnowiła się na czasy Gen Z i śledzi tę grupę licealistów bardzo blisko.

"Tak wygodnie jest wam myśleć, że kontrolujecie swój wizerunek, swoje działania, narrację... że zapomnieliście o jednej rzeczy. Widzę cię" - mówi Gossip Girl w pierwszym zwiastunie. "I zanim skończę, upewnię się, że ty też to widzisz". Nawet po tych wszystkich latach, GG nie straciła kontaktu z rzeczywistością.

Obsada 'Gossip Girl' w pierwszym zwiastunie. (HBO Max

)W nowej obsadzie znaleźli się Emily Alyn Lind, Eli Brown, Whitney Peak, Evan Mock, Zión Moreno, Thomas Doherty, Jordan Alexander, Savannah Lee Smith i Tavi Gevinson

. W ciągu ostatnich kilku miesięcy obsada była w całym Nowym Jorku kręcąc sequel serialu. Jeśli zdjęcia paparazzi wskazują na to, że nowa Gossip Girl będzie tak samo stylowa jak oryginalna seria.

Kristen Bell

jest jedynym członkiem oryginalnej obsady, który powrócił do nowej serii - jak na razie. Powraca ona jako głos jedynej i niepowtarzalnej Plotkary. Akcja serialu HBO Max rozgrywać się będzie 8 lat po tym, jak oryginalna strona internetowa pogrążyła się w mroku. Od tego czasu wiele się zmieniło, jeśli chodzi o krajobraz mediów społecznościowych. Obsada 'Plotkary' na schodach Met. (MEGA

)Oryginalny serial miał swoją premierę w 2007 roku, na długo przed tym, jak Instagram czy TikTok były czymś nowym. Serial CW stworzył nazwiska Blake Lively, Penn Badgley, Leighton Meester, Chace Crawford i Ed Westwick

. Na razie, OG załoga Serena, Blair, Dan, Nate, i Chuck nie wróci, ale oni istnieją w tym samym wszechświecie, jak nowa seria.

Nowa Gossip Girl miała mieć premierę jesienią 2020 roku, ale kręcenie zostało opóźnione z powodu pandemii COVID-19. Gossip Girl ma mieć premierę 8 lipca na HBO Max.