Heidi D'Amelio mówi, że 'emocjonalny' Docuseries pokaże, że jej rodzina 'nie różni się wiele' od innych

Heidi D'Amelio rozmawiała z HL o tym, czego możemy się spodziewać w ich nadchodzącym serialu dokumentalnym Hulu, 'The D'Amelio Show'.

Heidi D'Amelio i jej mąż Marc nie stali bezczynnie, podczas gdy ich córki, Dixie i Charli D'Amelio stały się dwiema najpopularniejszymi gwiazdami na świecie w ciągu ostatniego półtora roku. W rzeczywistości, rodzice byli tuż obok swoich dziewczynek na każdym kroku, pomagając im przejść przez tajniki współczesnej sławy, jednocześnie ucząc się jej na własnej skórze. Wkrótce rodzina będzie miała swój własny serial dokumentalny na Hulu, który będzie pokazywał ich codzienne życie. W rozmowie z HollywoodLife.com w wywiadzie EXCLUSIVE, Heidi przyznała, że ma nadzieję, że największym wnioskiem z nadchodzącego serialu będzie to, że ludzie zdadzą sobie sprawę, że D'Amelios "nie różnią się zbytnio od innych rodzin".

"Jesteśmy rodzicami, którzy starają się jak najlepiej wychowywać nastoletnie dziewczyny, co dla każdego rodzica jest bardzo trudne - a potem zdarza się, że mają miliony oczu na nich i na nas, kiedy to robimy. Więc myślę, że zobaczą, że jesteśmy bardziej jak oni, a nie inni i zrozumieją, co robimy z naszymi dniami", wyjaśniła. "Myślę, że ludzie mają wiele pytań, takich jak 'Czy oni po prostu filmują 15 sekundowe filmiki przez cały dzień?' A jest tego o wiele więcej i jest to emocjonalne."

Heidi dodała, że czasami rodzina jest oskarżana o bycie "wykalkulowaną" i "maszyną sprawiającą, że to wszystko się dzieje", ale nadchodzący docuseries pokaże, że z pewnością tak nie jest. "Robimy co w naszej mocy, aby prowadzić ten biznes, ale rodzicielstwo i rodzina jest na pierwszym miejscu," powiedziała. Zarówno Heidi, jak i Marc otwarcie mówią o tym w swoim podcaście The Other D'Amelios, w którym rozmawiają bezpośrednio z rodzicami o wychowywaniu dzieci w tej dzikiej erze mediów społecznościowych.

Mieszkanka Luizjany wyjaśniła również, że jej związek z Marcem i jej dziewczynami zawsze opierał się na zabawie, a oni są zobowiązani do wnoszenia tego do wszystkiego, co robią, zwłaszcza jeśli chodzi o ich nowo odkrytą sławę. "Szczerze mówiąc, gdybyś zabrał to wszystko, wrócilibyśmy do tego życia w biciu serca, tylko dlatego, że jest tak zabawne" - przyznała Heidi. "Teraz jest trochę więcej stresu, mikrofony są zawsze włączone, zawsze jest jakiś występ jakiegoś typu, ale prawdopodobnie naszym celem numer jeden jest to, aby być w stanie to zrobić i nadal dobrze się z tym bawić".

Kontynuowała, "Kiedy są momenty, w których nie bawimy się dobrze, ponownie oceniamy i widzimy, jak możemy to dostosować... mamy nas czworo i każde z nas ma ten sam cel, więc to sprawia, że jest o wiele łatwiej."

Miejcie oko na 8-odcinkowy serial Hulu o nazwie The D'Amelio Show, którego premiera przewidziana jest na 2021 rok.