Double Shot At Love' Preview: Vinny i Pauly są oszołomieni, gdy The Situation pojawia się w Vegas

The Situation pojawi się gościnnie w odcinku 'Double Shot At Love' 16 lipca, a my mamy EXCLUSIVE pierwsze spojrzenie na jego przybycie!

W odcinku "Double Shot At Love" z 16 lipca, Pauly D i Vinny Guadagnino nie mają pojęcia co ich czeka. W tym EKSKLUZYWNYM klipie, chłopaki zajmują się swoimi sprawami wraz z resztą obsady w hotelowym apartamencie. Nie wiedzą jednak, że ich kumpel, Mike "The Situation" Sorrentino i jego żona, Lauren Sor

rentino, właśnie przybyli do lobby!

"O mój Boże, to jest najlepsza niespodzianka w historii" - mówi Mike w wyznaniu. "[Big Daddy Sitch] jest oficjalnie w Vegas z panią Situation tutaj". Pauly i Vinny nie mają pojęcia, że Pan i Pani Situation są w drodze do góry w windzie. W rzeczywistości, jest to tak duża niespodzianka, że Mike i Lauren martwią się, że chłopaki nawet nie będą w pokoju!

Broadimage/Shutterstock

"Pauly i Vinny nie mają pojęcia, co się zaraz wydarzy" - dodaje Mike. "Przegapiłem rezydencję moich chłopaków, ponieważ byłem na wakacjach, więc musiałem pojawić się w Vegas i pokazać moim chłopakom trochę wsparcia. Z więzienia, prosto do Vegas!" Klip kończy się na tym, że Mike i Lauren pukają do drzwi apartamentu penthouse i są witani przez dużą grupę ludzi.

Erik

Pendzich/ShutterstockWygląd ujęcia na twarzy Pauly'ego, gdy widzi swoją współgwiazdę z Jersey Shore, jest jednym z nich dla książek! "Co oni tu robią?!" pyta Vinny'ego w konfesjonale. Widzimy jak Pauly idzie przytulić Lauren, ale potem klip się kończy, więc będziemy musieli dowiedzieć się, co się stanie dalej w tym tygodniu w odcinku Double Shot At Love!

Double Shot At Love jest emitowany w czwartki o 20:00 w MTV, a zaraz po nim inny program Pauly'ego D i Vinny'ego, Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny Guadagnino. Dni Jerzdays nadal trwają w pełnym rozkwicie!