Kryzys Rodzinny" - zapowiedź: Honey Boo Boo wyznaje dyni swój sekret o Jennifer

Alana ukrywa informacje przed Pumpkin. W tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie nowego odcinka "Mama June: Family Crisis", Alana ujawnia, że Jennifer zgłosiła Harper do tego samego konkursu, co Ella.

Do konkursu Elli pozostały już tylko dwa dni, a przed nią jeszcze wiele treningów. To jest pierwszy konkurs Elli! Idzie w ślady swojej ciotki, a Alana "Honey Boo Boo" Thompson próbuje przygotować małą Ellę do konkursu w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka Mama June z 15 maja: Family Crisis. Występ Elli nie jest jedyną rzeczą, o którą musi się martwić Lauryn "Pumpkin" Shannon. Alana wie coś, czego nie wie Pumpkin.

"Nie powiedziałam Pumpkin, że powiedziałam Jennifer, a Jennifer powiedziała, że zamierza zgłosić Harper do tego samego konkursu, w którym będzie Ella" - zdradza Alana. "Więc ta praktyka jest naprawdę ważna, ponieważ jeśli nauczę Ellę wszystkiego, co wiem o konkursach, ona na pewno wygra najlepszą sukienkę, najlepszy uśmiech, najlepsze włosy, najlepszą osobowość i wielki - wybór ludzi". Jednakże, to zwycięstwo nie będzie łatwe. Treningi Elli nie idą zbyt dobrze. Ella ma przecież dopiero 2 lata.

W pewnym momencie Ella zaczyna twerkować przed lustrem! "Ona nie może tańczyć na scenie!" Alana krzyczy na swoją siostrę. Alana dodaje: "Ten konkurs jest poważny. Ona musi wygrać." Pumpkin chce wiedzieć, dlaczego Alana robi taką wielką sprawę z tego konkursu. Zwycięstwo to nie wszystko.

"Bo Harper bierze udział w konkursie!" Alana wyznaje Pumpkin. To coś, czego Pumpkin się nie spodziewała. Nie trzeba dodawać, że Pumpkin jest wkurzona. Teraz musi się zmierzyć z Jennifer - znowu. Musi się też upewnić, że Ella pokona Harper w tym konkursie! Mama June: Family Crisis" jest emitowany w piątki o 21:00 w WE tv.