Celebrity Watch Party' Preview: Master P jest pod wrażeniem ruchów żaby w "The Masked Singer

Co Mistrz P i Romeo oglądają w telewizji? Oczywiście 'The Masked Singer'! HL ma EXCLUSIVE zapowiedź premiery 'Celebrity Watch Party', w której ojciec i syn rozmawiają o hitowym serialu FOX.

Master P i Romeo Miller zasiadają do oglądania "The Masked Singer" w premierowym odcinku "Celebrity Watch Party". "Myślę, że to może być jeden z moich ulubionych programów w tej chwili", mówi Romeo o naszej EKSKLUZYWNEJ zapowiedzi odcinka Celebrity Watch Party z 7 maja. Master P zaczął zauważać ruchy Żaby. "Widzieliście ruchy, które wykonywał Żaba? I sposób, w jaki śpiewał ten Young MC?" pyta Master P swojego syna. The Frog jest zdecydowanie faworytem do wygrania Złotej Maski!

Romeo wstaje i zaczyna popisywać się swoimi ruchami. Na początku Mistrz P myśli, że Romeo może być Żabą. Jednak po obejrzeniu większej ilości jego ruchów, nie sądzi, że to prawda. "Sposób, w jaki się teraz poruszasz, sprawia, że wiem, że to nie byłeś ty", mówi Master P do Romea. Później Romeo pyta tatę, kto by wygrał, gdyby obaj poszli na "Zamaskowanego Śpiewaka". Master P nie odpowiada, bo jest zajęty jedzeniem makaronu!

Romeo jest wielkim fanem Kitty na The Masked Singer. "Kocham tego małego kotka Kitty. Chcę wiedzieć, kto stoi za tym kotkiem, kochanie!" mówi. Kitty została ujawniona jako absolwent AGT Jackie Evancho podczas odcinka 6 maja.

Celebrity Watch Party to zupełnie nowa seria reality, która zabiera widzów do domów ulubionych celebrytów. Widzowie będą obserwować gwiazdy, jak każdy z nich reaguje na najbardziej zabawne i ekscytujące programy telewizyjne w danym tygodniu. W programie wystąpią między innymi Rob Lowe, Meghan Trainor, Joe Buck i Michelle Beisner-Buck, Raven-Symoné, JoJo Siwa, Steve Wozniak, Curtis Stone oraz Robert iKym Herjavec . Celebrity Watch Party będzie emitowane w czwartki o 20:00 na FOX.