Joel McHale ujawnia, że trwają prace nad filmem "Community" po tym, jak w sieci pojawił się napis: "We Just Need Money".

Joel McHale opowiedział o bardzo oczekiwanym filmie "Community" i o tym, jak obsada stara się go zrealizować!

Członkowie obsady "Community" są gotowi na ponowne spotkanie, zwłaszcza po ich wirusowym czytaniu przy stole w maju zeszłego roku, które przyniosło korzyść pomocy COVID-19. W rozmowie z Joelem McHale

w imieniu Q Mixers, aktor, który grał Jeffa Wingera w sitcomie NBC, otworzył się na temat planów filmowych i tego, jak to czytanie przy stole wprowadziło plany w ruch. "Gdybyś powiedział mi trochę ponad rok temu, że istnieje szansa na film Wspólnoty, podobałoby mi się, 'Tak, może,' ale po tym czytaniu przy stole, byliśmy jak, 'Oh, hej, spójrz, jesteśmy tu wszyscy i wszyscy się lubimy!'" Joel powiedział HollywoodLife w EXCLUSIVE wywiadzie.

Były gospodarz The Soup przyznał, że "po prostu potrzebują pieniędzy", aby film mógł się teraz wydarzyć. "Aby robić filmy, musisz - bez względu na to, jak to pokroić - będziesz potrzebował trochę pieniędzy, aby to zrobić", powiedział, a następnie zażartował: "Mam tylko nadzieję, że to zrobimy, ponieważ Donald [Glover] naprawdę mógłby użyć ekspozycji i ciasta". Fani trzymali się nadziei na film Wspólnoty po przepowiedni postaci Abeda Danny'ego Pudi

o "sześciu sezonach i filmie". Joel McHale w "Community. (Everett Collection

)Joel dodał, że "nie może uwierzyć" w to, jaki sukces odniósł serial, odkąd zszedł z anteny po szóstym sezonie w 2015 roku. "Czuję, że to jak wielka windykacja tego, że serial był zawsze jakby o tym, że zostanie odwołany, więc z dobrym sukcesem na streamerach byłem po prostu jak, 'Niech Bóg błogosławi'". Community kontynuuje strumień na Hulu i stał się dostępny na Netflix w kwietniu zeszłego roku przed czytaniem stołu.

Joel rozmawiał z HollywoodLife we współpracy z Q Mixers, wiodącą amerykańską firmą premium zajmującą się mieszankami gazowanymi! Joel dołączył do marki jako ich pierwszy w historii Chief Happy Hour Officer (CHO). Jako CHO i pierwszy partner Q Mixers wśród celebrytów, do oficjalnych obowiązków Joela będzie należało pokazanie, jak wspaniała może być Happy Hour, kiedy robimy świetne drinki i znów śmiejemy się z przyjaciółmi i kolegami z pracy.

Joel McHale rozmawiał z HL w ramach współpracy z Q Mixers. (Dzięki uprzejmości Q Mixers)

"Odkrycie Q Mixers było dla mnie jak strzał dwa na cztery do głowy. Spędzałem cały ten czas na wybieraniu idealnego alkoholu do mojego drinka, by potem zepsuć go złym mikserem. Dzięki Q Mixers mogę z łatwością uczynić moje drinki miliard razy lepszymi, ponieważ są one wykonane z najlepszych składników, mają mniej cukru i więcej dwutlenku węgla" - powiedział Joel o współpracy. "Chcę powiedzieć, że to były godziny ciężkiej praktyki. Ale tak naprawdę było to po prostu wlanie puszki Q do szklanki wypełnionej lodem i dobrą wódą. Jestem teraz ekspertem w łatwym robieniu świetnych drinków w domu i jestem podekscytowany dołączeniem do zespołu jako Chief Happy Hour Officer, gdzie pomogę przywrócić ekscytację spotkaniom o piątej i pokazać Ameryce, jak wygląda, a raczej powinienem powiedzieć, smakuje wysokiej jakości mikser."