Zapowiedź "Bless This Mess": Rio, Kay i Janine znajdą się w środku ciążowego zamieszania

Kto jest w ciąży? To jest pytanie za milion dolarów w finale 'Bless This Mess'. HL ma EXCLUSIVE podgląd jak Kay próbuje dowiedzieć się kto jest w ciąży.

Rio, Kay i Janine zrobiły sobie testy ciążowe, ale Rio pomieszała je, kiedy włożyła je do jednej ze swoich licznych kieszeni podczas tornada, więc nikt nie wie, kto tak naprawdę jest w ciąży. Kay postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, aby naprawić to zamieszanie z ciążą w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie finału "Bless This Mess". "Muszę wiedzieć, która z nas jest teraz w ciąży" - mówi do Rio i Janine. Nazywa Rio "irytująco wrażliwą", co może być oznaką ciąży. Rio żartuje, że tak naprawdę jest "naturalnie wrażliwa" przez cały czas.

Kay pyta Rio: "Jak się czują twoje kołatki do drzwi?". Rio nie ma pojęcia, o czym mówi Kay, więc Kay musi powiedzieć, że mówi o jej cyckach. "Znasz powiedzenie, że spuchnięte cycki wywołują baby bumps", mówi Kay. Rio pyta, kto tak mówi. Kay odpowiada po prostu: "Bóg".

Kay prosi Rio i Jeanine, aby zaczęły delikatnie poklepywać swoje piersi. JT nie może uwierzyć, że to się dzieje na jego oczach. Rio mówi Kay, że jej cycki nie czują żadnej różnicy. Jeanine zauważa, że cycki ją swędzą. Rio pyta Kay, czy jest zadowolona po sprawdzeniu cycków. JT odpowiada: "Nigdy nie była szczęśliwsza".

W streszczeniu odcinka z 5 maja czytamy: "Kiedy tornado dotyka Bucksnort, obawy wszystkich dotyczące ich obecnej sytuacji są spotęgowane. Mike i Beau nadal są skłóceni w kwestii ich biznesu związanego z jajkami i tego, kto zdobędzie kontrakt na restaurację Dolores; a pomyłka z testami ciążowymi prowadzi do tego, że Rio, Kay i dziewczyna Jacoba, Janine, uważają, że każda z nich może być w ciąży." Finał "Bless This Mess" zostanie wyemitowany 5 maja o 20:30 na ABC.