Say Yes To The Dress' Preview: Ekipa panny młodej jest bardzo krytyczna wobec pierwszej sukni ślubnej, którą przymierza

Popularna panna młoda będąca DJ-em radiowym przychodzi do Kleinfeld, aby znaleźć swoją idealną suknię w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie "Say Yes To The Dress". Randy mówi jej, że jej ekipa może znienawidzić pierwszą suknię i tak właśnie się dzieje.

Panna młoda Ashlee Feldman jest DJ-em radiowym w Bostonie. Znalazła już potencjalną suknię w butiku ślubnym w Bostonie, ale ma nadzieję, że w Kleinfeld znajdzie coś, co naprawdę ją zachwyci. W EXCLUSIVE zapowiedzi odcinka "Say Yes To The Dress" z 8 sierpnia, Randy Fenoli i konsultantka Anna

przynoszą kilka sukien do przymierzenia dla Ashlee.

Randy ostrzega ją, że wiele osób "uwielbia po prostu ścinać pierwszą sukienkę". Radzi jej, by budowała do sukni ślubnej, która naprawdę jej się podoba. "Ta suknia jest największą decyzją w moim życiu. Muszę przejść do ołtarza i wszyscy muszą być jak 'dayum'", mówi Ashlee.

Pierwsza suknia ślubna Ashlee Feldman nie jest hitem wśród jej ekipy. (TLC

)Ashlee najpierw przymierza suknię Hayley Paige, która kosztuje 2,400 dolarów. Od razu jej ekipa nie jest zachwycona suknią ślubną. Mówią, że nie jest ulubiona i nie pokazuje zbyt dobrze figury Ashlee. "Nikomu nie podoba się ta suknia. Nawet ja już chyba nie lubię tej sukni" - przyznaje Ashlee.

Randy podchodzi do Ashlee, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Ona mówi mu, że miał rację. "Przy pierwszej byli wredni jak diabli", mówi Ashlee. "Powiedziałeś, że będą bardzo krytyczni przy pierwszej sukni, i byli bardzo krytyczni". Jedna z jej przyjaciółek mówi, że sukienka wygląda jakby "baletnica poszła na bal". Jedno jest pewne: ta sukienka zdecydowanie nie jest The One.

Ashlee Feldman jest DJ-ką radiową w Bostonie. (TLC

)Randy mówi Ashlee, że jego zdaniem spódnica jest dla niej za duża. "Myślę, że jesteś połykana w tej sukience" - mówi. Oboje się z tym zgadzają. Zgadzają się, że będą dalej szukać i przymierzać kolejne suknie ślubne. Program "Say Yes To The Dress" emitowany jest w soboty o 20:00 na antenie TLC.