Kourtney Kardashian obiecuje być zawsze w życiu Scotta Disicka, mimo jego obaw związanych z zakończeniem "KUWTK

Po uświadomieniu sobie, że Scott Disick martwi się o to, jak będą wyglądały jego relacje z rodziną KarJennerów po zakończeniu "KUWTK", Kourtney Kardashian składa swojemu byłemu ważną obietnicę.

W zapowiedzi odcinka Keeping Up With the Kardashians z 13 maja, następstwa decyzji rodziny o zakończeniu programu są na pierwszym planie. Kim Kardashian i Kourtney Kardashian spotykają się, aby porozmawiać o tym, jak Scott Disick radzi sobie z tą wiadomością. "Czuję, że Scott po prostu czuje, że może, jako rodzina, będziemy odchodzić, jeśli nie jesteśmy zaplanowani, aby wszyscy się spotkać [i filmować]", mówi Kim.

Kourtney jest przekonana, że Scott po prostu ma "trudny czas ze zmianami", dlatego może trochę zmagać się z decyzją rodziny, a Kim się zgadza. "Pomyśl o wszystkich czasach, w których miał duże zmiany - nie było to dla niego pozytywne", wyjaśnia Kim. "Więc może jest przestraszony w ten sposób, że czuje się jak, 'Cóż, co jeśli nie będę miał nic do zrobienia i będę tak niespokojny? [Program] dawał mi cel i coś do zrobienia? Co jeśli zacznę pić albo zacznę to lub tamto?' Mogę sobie tylko wyobrazić!"

Po dojściu do świadomości, że Scott może brać zakończenie KUWTK dość ciężko, Kourtney chce się upewnić, że jej ex wie, że ona - i reszta rodziny - zawsze będzie tam dla niego. "Wiem, że jesteśmy jedyną rodziną Scotta i że czuje się niepewnie, że nie będzie mógł spędzać czasu z całą rodziną teraz, gdy program się kończy" - przyznaje. "Myślę, że chce się upewnić, że wszyscy będziemy się widywać, kiedy nie będziemy kręcić, a ja chcę się upewnić, że wie, że zawsze będziemy w życiu każdego z nas".

Kourtney i Scott mają razem trójkę dzieci, a kiedy ten odcinek był kręcony w 2020 roku, byli w bardzo dobrym miejscu pod względem współrodzicielstwa. W rzeczywistości, przez cały ten ostatni sezon KUWTK, Scott był nawet pełen nadziei, że on i Kourtney mogą wrócić do siebie romantycznie. Niestety, ona nie była jeszcze gotowa na ten krok. W ciągu ostatnich miesięcy Scott nawiązał romans z Amelią Hamlin, podczas gdy Kourtney spotyka się obecnie z Travisem Barkerem.

Nowe odcinki serialu "Keeping Up With the Kardashians" emitowane są w czwartki o 20:00 na E!