The Baker & The Beauty' Sneak Peek: Daniel walczy z rodzicami o wyjazd do Maroka z Noa

Daniel rozmawia z rodzicami na temat wyjazdu do Maroka z Noa i nie idzie to dobrze w tym EXCLUSIVE zapowiedź zupełnie nowego odcinka "The Baker and the Beauty".

Danie przychodzi do swoich rodziców i musi z nimi porozmawiać w tej chwili. Mari i Rafael pytają go, czy ta rozmowa może poczekać, ale Daniel podkreśla, że nie może. "Noa jedzie do Maroka kręcić ten film tego lata, a ja jadę z nią" - mówi Daniel w naszej EXCLUSIVE zapowiedzi odcinka "The Baker and the Beauty" z 18 maja. "To są 3 miesiące, to świetna okazja. I, szczerze mówiąc, z tym wszystkim, co się tutaj działo, czuję, że potrzebuję przerwy. Może po prostu uciec."

Mari mówi Danielowi, że nie może odejść na trzy miesiące. Potrzebują go tutaj, aby pomóc im prowadzić rodzinną firmę. On mówi, że może znaleźć tymczasowe zastępstwo, dopóki nie wróci. Daniel wierzy, że jest to szansa raz w życiu. Wciąż kłóci się o to z mamą, podczas gdy Rafael milczy.

Jednak nie trzeba długo czekać, aby Rafael się odezwał. "Jeśli chcesz się od nas odwrócić, nie mogę cię powstrzymać" - mówi Danielowi Rafael. "Jeśli chcesz udawać, że jesteś kimś innym, to twój wybór. Ale nie rozcieńczaj się myśląc, że chodzi tu o podążanie za swoimi marzeniami. Ty podążasz za jej." Daniel twierdzi, że to jest jego marzenie. Rafael tak nie uważa. Uważa, że Daniel żyje w fantazji.

W streszczeniu do odcinka z 18 maja czytamy: "Światy Noa i Daniela zostają wywrócone do góry nogami, kiedy Vanessa wywołuje skandal. Podczas gdy Noa pracuje w nadgodzinach, aby uratować reputację swojej firmy i złagodzić napięcia z zarządem, Daniel stara się załagodzić sytuację z rodziną. Tymczasem Piper (Georgina Reilly) dowiaduje się, że Lewis skrywa druzgocący sekret." The Baker & The Beauty emitowany jest w poniedziałki o 22:00 na antenie ABC.