Kim Kardashian przyznaje, że boi się powiedzieć dzieciom "kim jest Kris Humphries", jeśli będą oglądać "KUWTK

Kim Kardashian rozmawiała ze Scottem Disickiem w nowym zwiastunie "KUWTK", gdzie ujawniła, że waha się, czy "wyjaśnić" czwórce swoich dzieci swoje małżeństwo z byłym mężem Krisem Humphriesem!

Życie Kim Kardashian i Scotta Disicka rozgrywa się przed kamerą dzięki ponad dekadzie serialu "Keeping Up With The Kardashians". Ale jeśli chodzi o odpowiednich rodziców, którzy pozwolą swoim dzieciom oglądać show pewnego dnia, mieli swoje obawy. "Myślę tylko, że w pewnym momencie to obejrzą. Ponieważ to jest jak, nasze życie", założyciel Talentless, 37, zauważył o swoich trzech dzieciach - Mason, 11, Penelope, 8, i Reign, 6 - oglądając ich tatę i mamę, Kourtney Kardashian, przez cały ich związek w programie.

"W którym momencie usiąść je i powiedzieć, jak, 'jesteś dozwolone albo przejść przez te sezony i zobaczyć, co mama i tata zrobił przez te wszystkie lata'," Scott powiedział. Ale SKIMS mogul, 40 był zauważalnie niewygodny z pomysłem jej czterech dzieci z ex Kanye West - North, 8, Saint, 5, Chicago, 3, i Psalm, 1 - oglądając jeden kluczowy moment w jej życiu. "Naprawdę nie chcę wyjaśniać, jak, kim jest Kris Humphries", powiedziała Kim.

A Night of Style and Glamour, aby powitać nowożeńców Kim Kardashian i Kris Humphries w Nowym Jorku 31 sierpnia 2011 roku [Dave Allocca/Starpix/Shutterstock]. "Ale to jest twoje życie; to jest twoja przeszłość", zauważył Scott. "W pewnym momencie będą zainteresowani, aby zobaczyć wszystko". Kim wyznała, że o wiele bardziej wolałaby oglądać serial ze swoimi dziećmi, jednak przyznała, że "po prostu nie jest jeszcze gotowa, aby dzieci to zobaczyły". Podczas ich konfesji, Kim wyjaśniła bardziej szczegółowo, dlaczego jest tak "niezdecydowana", aby jej cztery maluchy oglądały serial.

"Jestem naprawdę niezdecydowana, myślę, że tylko dlatego, że, będę musiała wiele wyjaśnić," powiedziała Kim przez trochę niewygodnego śmiechu. Na szczęście Scott zapewnił Kim, że był "jedyną osobą, która zrobiła zły sh*t w programie", na co Kim się zgodziła. "Nie masz się o co martwić", obiecał Kim ojciec trójki.

Kim Kardashian rozmawia ze Scottem Disickiem o ich dzieciach oglądających 'KUWTK' pewnego dnia [E!].Fani będą pamiętać, że Kim i Kris byli małżeństwem przez zaledwie 72 dni w 2011 roku, zanim się rozstali, po tym, jak ich ogromny ślub był transmitowany w telewizji na specjalnym odcinku KUWTK. Podczas gdy będzie to dostosowanie, aby wyjaśnić część swojego życia swoim młodym, Kim nie mogła pomóc, ale zastanowić się nad tym, jak "dzieci były tak dużą częścią show." Scott trafnie zauważył jednak, że "gdybyśmy urodzili się z kamerami dookoła, też nie znalibyśmy różnicy".

Nowe odcinki finałowego sezonu "Keeping Up With the Kardashians" emitowane są w czwartki o 20:00 ET/PT na E!