Teen Mom: Young & Pregnant': Kayla Sessler dostaje telefon-niespodziankę od mamy Stephana

Kayla Sessler została zaskoczona podczas odcinka 'Teen Mom: Young & Pregnant' 14 września, kiedy otrzymała niespodziewany telefon.

Kayla Sessler miała do czynienia z większą ilością dramatów związanych z jej byłym, Stephanem Alexandrem, podczas odcinka 'Teen Mom: Young & Pregnant' 14 września. Po tym jak Stephan niespodziewanie wysłał ich synowi Izaiah prezent urodzinowy w zeszłym tygodniu, jego mama postanowiła pójść o krok dalej i skontaktowała się z Kaylą w nadziei na ponowne połączenie duetu ojciec-syn. Ale żeby być szczerą, Kayla powiedziała, że wolałaby zostawić Stephana w swojej przeszłości i chciałaby, żeby przestał się z nią kontaktować. Jednak chłopak Kayli, Luke, uznał, że jest to winna mamie Stephana, aby ją wysłuchać. Więc Kayla zgodziła się spotkać z Annette, ale to było bardziej dla zamknięcia niż cokolwiek innego. I choć nie widzieliśmy ich spotkanie się jeszcze, widzieliśmy Kayla przybywa do kawiarni, gdzie ona i Annette dostać się do głównej awantury, która została zapowiedziany przed bieżącym sezonie premiery.

Tymczasem, telefon od ojca Amouraw więzieniu spowodował, że Kiaya Elliott zaczęła rozważać ostateczne pogodzenie się z mamą X'zayveona, Carlą. Na początku się wahała, ale ponieważ minie trochę czasu, zanim ojciec Amour wyjdzie z więzienia, Kiaya uznała, że nie ma innego wyjścia, jak spotkać się z Carlą i wyjaśnić sprawy tak, aby Carla mogła w końcu nawiązać jakąś relację z Amour.

W zupełnie nowym odcinku Teen Mom: #YoungandPregnant, @kiayamtv dowiaduje się, że X'Zayveon może nie zostać wkrótce zwolniony. Teraz musi zająć się opieką nad dzieckiem Amour. ???????? Oglądajcie jutro o 9:8 na @MTV. pic.twitter.com/hZwY251LV8

- Teen Mom (@TeenMom) 13 września 2021

Później, Madisen Beith udowodniła Christianowi raz na zawsze, że są skończeni, kiedy spakowała wszystkie jego rzeczy do worka na śmieci, wypełniła go brokatem i wrzuciła na jego podjazd, zanim odjechała i ośmieliła jego rodzinę do wezwania na nią policji. Tak dojrzale, prawda?

Jeśli chodzi o Rachel - cóż, ostatnio była tak zirytowana przez swoją mamę, że wpadła na pomysł, aby zamieszkać ze swoją siostrą Malorie. Mama powiedziała jej, że to "najgłupsza" rzecz, jaką kiedykolwiek chciała zrobić, ale Rachel się z tym nie zgodziła. Zaczęła więc szukać mieszkania i dosłownie znalazła dwupokojowe lokum dla siebie i Malorie za 525 dolarów miesięcznie. Ale zamiast wziąć to miejsce, Rachel i Malorie pomyślały, że byłoby to dla nich zbyt drogie (tak, naprawdę), więc rozmawiały o farbowaniu włosów zamiast tego.

Related Gallery

Teen Mom 2 -- PICS

W dzisiejszym odcinku #YoungandPregnant, Rachel rozmawia z mamą o ewentualnym zamieszkaniu z jej siostrą Malorie i nie idzie jej to zbyt dobrze. ???????? Nastaw się na wieczór po #TeenMomOG w @MTV! pic.twitter.com/kyfC20GMIi

- Teen Mom (@TeenMom) 14 września 2021

Na koniec Brianna Jaramillo upewniła się, że jej mama wie, że jest dorosła, nawet jeśli nie zachowuje się jak ona.

Chcesz więcej dramatów? Nowe odcinki Teen Mom: Young & Pregnant będą emitowane we wtorki o 21:00 na MTV.