American Idol' Preview: Katy Perry płacze w słodkiej chwili z ciężarnymi uczestniczkami

Katy Perry zalewa się łzami, mówiąc o tym, jak zmieniło ją bycie matką w tym EKSKLUZYWNYM odcinku "American Idol". Rozmawia ona z przyszłymi mamami uczestniczek Sam Moss i Haley Slaton.

American Idol jest w samym środku Hollywood Week, a łzy zaczynają płynąć! Katy Perry rozmawia z ciężarnymi uczestniczkami Sam Moss i Haley Slaton

o byciu mamą w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka z 3 kwietnia.

"Przez całe życie myślałam, że nigdy nie jestem wystarczająca. A potem urodziłam dziecko i to było jak... no proszę, oto i ona!" mówi Katy, zaczynając płakać. "Nie potrzebuję już niczyjego potwierdzenia. Będę to robić, bo to kocham, ale to jest tak, jakby to była czysta miłość".

Katy Perry podczas Hollywood Week w "American Idol" sezon 20. (ABC

)Zarówno Sam, jak i Haley są w ciąży, a jednocześnie biorą udział w programie

"American Idol".

Katy jest mamą córki Daisy

, która urodziła się w 2020 roku. Zostały one połączone w pary na potrzeby programu Hollywood Duets Challenge, który zostanie wyemitowany 3 kwietnia. "Chcemy, aby nasze dzieci, patrząc wstecz, mogły powiedzieć: 'Moja mama naprawdę to zrobiła'" - mówi Haley.

Sam i Haley weszli na scenę, by wykonać wyjątkowe wykonanie utworu Robyn

"Dancing On My Own". Ich głosy wspaniale się uzupełniają. Zarówno Sam, jak i Haley pochodzą z Iowa, co dowodzi, że żyjemy w małym świecie.

Sam przedstawiła swoją "historię odkupienia" po tym, jak początkowo nie udało jej się dostać do Hollywood. Po jej niesamowitym wykonaniu oryginalnej piosenki jurorzy zmienili zdanie i przyznali Sam złoty bilet! Haley brała udział w przesłuchaniu będąc w piątym i pół miesiącu ciąży. Zdobyła bilet do Hollywood po rewelacyjnym wykonaniu piosenki Adele

"One and Only". Haley Slaton występuje podczas pierwszej rundy Hollywood Week. (ABC

) Uczestnicy 20. sezonu American Idol zostaną połączeni w pary w ramach Duets Challenge. Zwycięzcy Platynowych Biletów wybiorą swoich partnerów do duetów i powrócą do rywalizacji w nadziei na przejście do następnej rundy. Sędziowie obejrzą kolejną rundę występów przed Ostateczną Oceną. Ostatecznie wyłoniona zostanie 24-osobowa czołówka sezonu 20. Stawka jest coraz wyższa! American Idol jest emitowany w niedziele i poniedziałki na antenie ABC.