After The 90 Days' Preview: Annie płacze, gdy Amber znów nie dostaje wizy

Amber otrzymuje rozczarowujące informacje na temat swojej wizy w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie programu "David i Annie: Po 90 dniach". Annie zalewa się łzami z powodu tego wydarzenia.

Amber spotyka się z Davidem i Annie

przed ambasadą USA, by powiedzieć im, że jej wiza znów została odrzucona. Amber mówi: "Nie dostałam jej" - to EXCLUSIVE zapowiedź finału programu "David i Annie: Po 90 dniach". David pyta, co powiedzieli Amber, gdy ponownie odmówiono jej wizy. David i Annie pocieszają Amber. (TLC)

"Nie wiem. Po prostu powiedzieli 'Nie'. Nie chcą jej dać" - odpowiada Amber. Annie zaczyna płakać. David mówi Amber, że to nie jest jej wina. "Wszystko będzie dobrze" - mówi David, pocieszając Annie i Amber.

W tym momencie Annie jest bardzo sfrustrowana. "Po prostu tyle czasu" - przyznaje Annie. Amber jest "smutna" z powodu kolejnej odmowy. "Czuję się, jakbym znowu przyniosła im rozczarowanie" - mówi Amber.

Zapłakana Annie zastanawia się, dlaczego nie podano Amber powodu. Annie pociesza Amber i mówi jej, żeby się tym nie stresowała. "Im bardziej cierpimy, tym więcej zdobywamy doświadczenia, a następnym razem będzie lepiej" - mówi Annie. Bez względu na wszystko Annie zawsze będzie przy Amber.

Postanawiają, że Amber zostanie w szkole w Bueng Kan, a Annie i David wrócą do Stanów Zjednoczonych. "Naprawdę chcę, żeby była ze mną, żeby nam się nie udało. To koniec" - mówi Annie. Spróbują ponownie w przyszłym roku.

David i Annie są zdenerwowani odmową przyznania wizy Amber. (

David i Annie przyjechali do Tajlandii w nadziei, że uda im się sprowadzić do

Stanów Zjednoczonych

Jordana

i

Amber, brata i kuzynkę An

nie.

David musiał udowodnić rodzinie Annie, że jest w stanie zaopiekować się Jordanem i Amber. "Nie wiem, co mogę zrobić, żeby udowodnić rodzinie Ani, że potrafię zaopiekować się Amber i Jordanem" - powiedział David w jednym z poprzednich odcinków. David wspierał życzenia Ani dotyczące Amber i Jordana, ale to najnowsza przeszkoda, którą musieli pokonać. Finał programu "David i Annie: Po 90 dniach" zostanie wyemitowany 28 lutego o godz. 21:00 na antenie TLC.