Shark Tank' Preview: Mark Cuban i inni rekiny pokazują swoje ruchy i robią z tym 'Jiggy'

Rekiny czują piątkowe wibracje w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka 'Shark Tank' z 1 maja. Założyciel Jiggaerobics prosi Rekiny, aby uzyskać 'jiggy' z nim, a oni mają kilka ruchów!

LaDonte Lotts, założyciel Jiggaerobics, zmierza do Shark Tank w nadziei na zrobienie słodkiego interesu. Jego mantra dla Jiggaerobics: "We get lit lit while we get fit." To nie jest zwykła klasa treningowa, która jest już bardzo zatłoczonym rynkiem. "Sprawiam, że Jiggaerobics jest zabawą. Sprawiam, że fitness jest zabawą. Ćwiczymy. Rozpalamy się" - mówi LaDonte w naszej EKSKLUZYWNEJ zapowiedzi. Jego entuzjazm jest zaraźliwy.

Prosi Sharksów, aby przyszli z nim "podrygiwać". O dziwo, wszyscy się zgadzają. Mark Cuban, Barbara Corcoran, Kevin O'Leary, Lori Greiner i Daymond John wstają, by zatańczyć z LaDonte. Kevin udowadnia, że ma rytm, kręcąc biodrami! Mark też ma niezłe ruchy. Barbara zdejmuje obcasy do freestyle'u.

Wszystkie Rekiny pokazują swoje ruchy, obserwując LaDonte. Jeśli kiedykolwiek będzie parkiet, uważajcie na Marka, Kevina i Daymonda! LaDonte zachwyca się Barbarą, która naprawdę czuje się sobą. Wszyscy przybijają LaDonte piątkę, gdy ta mała taneczna chwila dobiega końca. Teraz nadszedł czas, aby zobaczyć, czy LaDonte może wziąć Jiggaerobics do następnego poziomu.

Synopsis dla odcinka 1 maja show czytamy: "Przedsiębiorca z Old Hickory, Tennessee, wykorzystuje swój południowy urok i umiejętności kulinarne do pitch Rekiny na rozszerzenie jej smażone imperium żywności. Duet ojciec i córka z Alexandrii w stanie Wirginia wcielają w życie swój produkt ogrodniczy i proszą Rekiny o pomoc w uzupełnieniu ich szopy z pomysłami. Konferansjer z Baton Rouge w Luizjanie wprawia Rekiny w ruch, prezentując swoje unikalne podejście do zajęć ruchowych. Wreszcie, kreatywna bizneswoman z Queens w Nowym Jorku, maluje Rekinom obraz tego, jak rozwijać swój serwis, który łączy klientów z lokalnymi artystami." 11. sezon Shark Tank emitowany jest w piątki o 20:00 na antenie ABC.