Top Chef: LA' Preview: Kevin oskarża Briana o kradzież pomysłu na dekoracje dla jego drużyny

Rywalizacja jest bardziej intensywna niż kiedykolwiek, zwłaszcza podczas Wojen Restauracyjnych. W tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie programu "Top Chef: LA", Kevin rzuca się na Briana i oskarża go o kradzież pomysłu jego zespołu.

Oficjalnie nadszedł czas na Wojny Restauracyjne w Top Chef: LA. Kevin i Karen z The Country Captain mają wielkie plany związane z tym wyzwaniem. "Serwujemy nasz posiłek w stylu rodzinnym, więc potrzebujemy wielu talerzy" - mówi Karen w naszym EKSKLUZYWNYM zwiastunie zupełnie nowego Top Chef: LA. "Chcemy, aby czuli się odzwierciedleniem kuchni". Przyznaje, że to wyzwanie będzie "trudne, ale to także Restaurant Wars, więc co masz zrobić? Zrobić 4 dania [i] nazwać to dniem? Będziecie musieli się wysilić."

Jednakże, Restaurant Wars zawsze przynoszą dramat. Brian i Lee Anne z Kann wybierają dokładnie te same talerze, co Kevin i Karen. Kevin zauważa to i nie waha się zawołać Briana. "Ze wszystkich tych pieprzonych talerzy nie mogliście znaleźć nic innego, co by pasowało do naszych już ustalonych ustawień?" Kevin pyta Briana.

Brian nie patrzy na sytuację w ten sposób. "To najlepsze talerze i tak się składa, że pasują do obu koncepcji", mówi Brian. Kevin uważa, że Brian i Lee Anne po prostu wzięli ich pomysł. Lee Anne przeprasza i mówi, że to nie było zamierzone. Karen mówi Lee Anne, żeby pomyślała o tej sytuacji w odwrotnej kolejności. Karen wie, że Lee Anne byłaby wkurzona.

W streszczeniu do odcinka z 7 maja czytamy: "To Restaurant Wars i w tym sezonie Padma bierze wszystkie ograniczenia ze stołu, jak szefowie kuchni mogą zrobić tyle jedzenia, ile chcą i sklep, gdziekolwiek zdecydują. Dwóch zwycięskich szefów kuchni z zeszłotygodniowego wyzwania koncepcyjnego ma 48 godzin na wybranie swoich drużyn i wprowadzenie w życie restauracji, które zaproponowali." Top Chef: LA emitowany jest w czwartki o 22:00 na antenie Bravo.