Little People, Big World' Sneak Peek: Matt przyznaje, że 'tęsknił' za byłą Amy na farmie w zeszłym roku

Amy Roloff powraca na farmę na sezon dyniowy, a Matt Roloff przyznaje w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie zupełnie nowego "Little People, Big World", że było "ciężko" nie mieć swojego byłego na farmie w zeszłym roku.

"Zdecydowanie powiedziałem, że będę uczestniczył w sezonie dyniowym w tym roku, ale teraz, gdy oficjalnie nie jestem już właścicielem, to zdecydowanie będzie czuć się o wiele inaczej," Amy Roloff mówi w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka 25 maja "Mali ludzie, wielki świat". Minęło kilka miesięcy odkąd była w Roloff Farms, i co zrozumiałe, jest trochę zdenerwowana przed powrotem.

Matt Roloff przyznaje, że są o miesiąc do tyłu z przygotowaniem wszystkiego do sezonu dyniowego. "Zaprosiłem Amy, aby wyszła i przyjrzała się sezonowi dyniowemu oraz temu, gdzie chciałaby się znaleźć", mówi Matt. Amy zauważa, że nie brała udziału w zeszłym roku, ponieważ jej mama zmarła. Matt przyznaje, że nieobecność Amy była odczuwalna.

"W zeszłym roku było ciężko", zdradza Matt. "Tęskniliśmy za nią i chcieliśmy, żeby tam była, ale zrozumieliśmy. Więc w tym roku, wskoczyła z powrotem do swojej starej roli witając ludzi i będąc jakby twarzą rodziny."

Matt oprowadza Amy po najnowszej konfiguracji na sezon dyniowy. Tak zdenerwowana jak wcześniej, Amy czuła się bardziej swobodnie, gdy była już z powrotem na farmie i zobaczyła wszystko. Jednak rzeczy wciąż nie są takie same jak wcześniej. Amy i Matt rozwiedli się w 2016 roku po 27 latach małżeństwa. Amy jest teraz zaręczona z Chrisem Markiem, a ich ślub ma się odbyć w 2021 roku. Matt spotyka się obecnie z Caryn Chandler. Pomimo rozwodu, Amy i Matt pozostają przyjaciółmi.

"Nie czułem się tak różnie lub dziwnie, jak bym myślał, jeżdżąc po farmie", mówi Amy. "Mam inne spojrzenie na to miejsce. To już nie jest moje, a to, co robię, to biznes. Jestem tu w zasadzie gościem". Little People, Big World emitowany jest we wtorki o 21:00 na TLC.