The Blacklist' Preview: Zdesperowana" Panabaker zwraca się do Red o pomoc

Cynthia Panabaker apeluje do Red po tym, jak jej synowa zostaje znaleziona "półżywa" w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie zupełnie nowego odcinka "The Blacklist".

Sen. Cynthia Panabaker potrzebuje pomocy i wie, że może ją otrzymać tylko od Red. W tym EXCLUSIVE odcinku serialu "Czarna lista", który zostanie wyemitowany 1 kwietnia, pojawi się ona u Red. Red mówi: "Podejrzewałem, że tak będzie", po tym jak bohaterka wspomina, że potrzebuje pomocy.

Panabaker odpowiada: "Wiesz, że przyszedłbym do ciebie tylko wtedy, gdyby moja sytuacja była rozpaczliwa. Od zaginięcia mojej synowej minęły już trzy tygodnie". Red mówi Panabaker, że śledzi informacje na temat jej synowej.

James Spader jako Red w odcinku z 1 kwietnia. (NBC

)Panabaker ma nową wiadomość, i to ponurą. "Wieści, których nie znacie, bo ukrywam je przed prasą, są takie, że Sheila odnalazła się zeszłej nocy na kempingu" - kontynuuje Panabaker. "Miejscowe władze nie udzieliły jej pomocy. Była na wpół martwa, wycieńczona, torturowana. Teraz Sheila jest w śpiączce farmakologicznej".

Ktokolwiek zrobił to jej synowej, nadal jest na wolności. "Żyje, oddycha, cieszy się słońcem na twarzy, podczas gdy Sheila leży w śpiączce, a ty czujesz się bezradny. Ale nic nie ma sensu w świetle, kiedy trzeba szukać po omacku" - mówi Red. Panabaker odpowiada: "Miałam przeczucie, że to zrozumiesz".

W streszczeniu do odcinka z 1 kwietnia - zatytułowanego "Eva Mason" - czytamy: "Podczas poszukiwań zaginionej synowej senator Panabaker, grupa zadaniowa dowiaduje się, że może istnieć większy schemat uprowadzeń. Red kontynuuje rozwiązywanie zagadki śmierci Liz". Dziewiąty sezon rozpoczyna się 2 lata po tragicznej śmierci Liz. Została ona postrzelona w plecy i zmarła w ramionach Reda.

Deirdre Lovejoy jako Cynthia Panabaker w odcinku z 1 kwietnia. (NBC

) The Blacklist emitowany jest w piątki o 20:00 na antenie NBC. W serialu występują James Spader, Diego Klattenhoff, Amir Arison, Hisham Tawfiq, Laura Sohn i Harry Lennix

. Serial The Blacklist został przedłużony o kolejny, 10. sezon w lutym 2022 roku.

Obecny, dziewiąty sezon Czarnej listy zgromadził 22 miliony widzów na platformach linearnych i cyfrowych i odnotowuje wzrost o 200% w stosunku do średniej oglądalności w tym samym dniu. Program zajmuje również czwarte miejsce wśród seriali dramatycznych pod względem przyciągnięcia widzów z wyższej półki.