Gwiazda "Euphorii" uważa, że Ashtray może nadal żyć po szokującym finale 2. sezonu

Czy Ashtray dożyje kolejnego dnia? Gwiazda 'Euphorii' Javon Walton wypowiada się na temat finału 2. sezonu 'Euphorii' i zdradza swoją 'nadzieję', że Ash wciąż żyje.

Finał 2. sezonu Euphorii zawierał jedną z najbardziej intensywnych scen akcji, jakie kiedykolwiek widzieli fani. Drużyna S.W.A.T. dokonała nalotu na mieszkanie Fezco po tym, jak Custer wpadł z wizytą. Ashtray zabił Custera i zamknął się w łazience z bronią i amunicją. Młodzieniec wdał się w strzelaninę z policją, która zakończyła się śmiercią Ashtraya poza kamerą.

Javon Walton jako Ashtray w finale 2. sezonu. (HBO

)A może był? Jedna z najważniejszych zasad telewizji mówi, że trzeba zobaczyć ciało, żeby wiedzieć, że postać nie żyje. Nigdy nie widzimy, jak Ashtray umiera. Widzimy jedynie laser wycelowany prosto w głowę Ashtraya po tym, jak zastrzelił policjanta, oraz nagły trzask, gdy inny policjant oddaje strzał. Wszystkie oczy są zwrócone na Fezco, który wykrwawia się na korytarzu i jest zmuszony patrzeć, jak Ashtray zostaje zastrzelony.

Byłoby szokujące, gdyby Ashtray, którego portretowany Javon Walton

ma zaledwie 15 lat, został zastrzelony przed kamerą. Jednak dla Javona to, co stało się z Ashtrayem poza ekranem, daje nadzieję.

"Mam nadzieję, że on żyje" - powiedział Javon w wywiadzie dla Esquire. "Bo jestem pewien, że nie został postrzelony tylko raz, kiedy krył się w wannie i został postrzelony przez ścianę". I dodaje: "Wiesz, że Fez potrzebuje Asha, a Ash potrzebuje Feza. Obaj naprawdę na sobie polegają, więc będzie to dla nich naprawdę trudne."

Fezco został aresztowany po zakończeniu nalotu. Javon jest przekonany, że Fezco znajdzie sposób na wyjście z więzienia - i wróci do Ashtray. "Kiedy Fez jest w więzieniu, czuję, że wyjdzie z niego bez względu na wszystko" - powiedział Javon. "Nie wiem, jak, ale czuję, że na pewno uda mu się jakoś wydostać. A Ash na pewno znajdzie drogę powrotną do niego, bo to osoba, na której najbardziej mu zależy. Chciałbym, aby tak właśnie się stało, aby Ash i Fez ponownie się połączyli. Ludzie uwielbiają duet Ash i Fez. Pociąg Feszu!".

Angus Cloud jako Fez. (HBO

)Jednak wywiad Angusa

Clouda

po finale zdecydowanie potwierdza, że Ashtray faktycznie nie żyje. "To był smutny dzień, bo byliśmy sobie bardzo bliscy" - powiedział Angus o swoim ostatnim dniu z Javonem. "Javon, to mój młodszy brat w prawdziwym życiu. To jest mój brat. To moja rodzina."

Tak bardzo jak chcielibyśmy, żeby Ashtray żył, sprawy nie wyglądają dobrze dla małego braciszka Feza. Po zastrzeleniu tego gliniarza los Ashtraya był już praktycznie przesądzony. Euphoria powróci w 3. sezonie.