Defending Jacob' Sneak Peek: Laurie i Andy biją się, gdy ona domaga się odpowiedzi na temat Jacoba

Kiedy wracają wyniki badań Jacoba, Laurie żąda odpowiedzi od dr Vogel. W tym EXCLUSIVE zapowiedzi odcinka "Defending Jacob" z 15 maja, Andy bezskutecznie próbuje nakłonić Laurie do wycofania się.

"Myślisz, że on to zrobił?" Laurie pyta Dr. Vogel w tym EXCLUSIVE zapowiedź całkowicie nowy odcinek Defending Jacob. Dr Vogel odpowiada: "Nie powiedziałam tego". Laurie uważa, że nawet nie musiała. "Laurie, nie mam absolutnie żadnego sposobu, aby wiedzieć, czy Jacob to zrobił, czy nie, a poza tym to nie moja praca", dodaje dr Vogel. To jednak nie uspokaja nerwów Laurie. Nie chce dać spokoju swoim pytaniom.

"Czy przestaniesz? Wszystko, co tam jest, możesz powiedzieć o milionie innych nastolatków" - mówi Andy do Laurie. Laurie nie słucha swojego męża. Chce odpowiedzi na temat Jacoba. "Nigdy nie widzisz tych rzeczy. Nigdy ich wtedy nie widziałaś. Byłaś tak zdesperowana, żeby być normalna. Żebyśmy wszyscy byli normalni" - mówi Laurie do Andy'ego. To dość ostry wykop na temat przeszłości Andy'ego i jego ojca.

Andy szybko odpowiada: "My jesteśmy normalni". Laurie uważa, że to wszystko nie jest normalne. "W tej sytuacji? Oczywiście, że nie," odparł Andy. "Jacob? Tak, wiem, że jest." Andy uważa, że kilka wyników badań nic nie znaczy, jeśli chodzi o ustalenie, czy Jacob popełnił morderstwo, czy nie.

Laurie patrzy na doktora Vogela i błaga: "Po prostu mi odpowiedz!". Laurie, Andy i Klein wszyscy patrzą na dr Vogel, aby usłyszeć, co ma do powiedzenia. "Chciałabym móc", mówi dr Vogel. To nie jest odpowiedź, którą żadne z nich nie chce usłyszeć.

Defending Jacob jest oparty na bestsellerowej powieści New York Timesa z 2012 roku o tym samym tytule autorstwa Williama Landaya. W serialu występują: Chris Evans, Michelle Dockery, Jaeden Martell, Cherry Jones, Pablo Schreiber, Betty Gabriel, Sakina Jaffrey i J.K. Simmons. Nowe odcinki pojawiają się w piątki na Apple TV+.