Friends & Family Hustle' Preview: Zonnique zmaga się z wyborem właściwego pierwszego singla - obejrzyj

Zonnique jest rozdarta pomiędzy tym, którą piosenkę wydać jako swój najnowszy singiel. Tiny i Monica dzielą się swoimi uwagami w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie "Friends & Family Hustle", a Reginae mówi o byciu dzieckiem celebrytów.

Zonnique Pullins zaprosiła mamę Tiny, Monicę i Reginae Carter, aby poznać ich opinie na temat tego, która piosenka powinna być jej nowym singlem. Ona gra "Born Winner", który jest totalnym jamem. "Zazwyczaj moja mama jest niezwykle zaangażowana w zdobywanie autorów lub umieszczanie mnie w studiu z różnymi ludźmi," mówi Zonnique w tej EKSKLUZYWNEJ zapowiedzi. "Tym razem, to ja to robię i przynoszę do niej. Ona po prostu daje swój wkład."

Młoda piosenkarka gra również jedną ze swoich wolniejszych piosenek, "Gotta Get Over You". Są to dwie bardzo różne piosenki, więc ta decyzja jest trudna. "To w porządku, że jest na rozdrożu, próbując dowiedzieć się, co i jak zrobić" - przyznaje Monica. "Ale bądź tym, kim jesteś. Ja walczyłam o rzeczy, które chciałam robić. Moja okładka albumu "The Makings of Me", moja mama jej nie znosiła. Ale zobaczyłam to spojrzenie i byłam jak, 'Imma try that.' That's it. To wszystko."

Dla Reginae, uwielbia ona widzieć jak Zonnique "rozwinęła się jako artystka." Dodaje: "Myślę, że jako dziecko celebrytów naprawdę trudno jest wyjść z cienia rodziców, zwłaszcza będąc córką Tameki, Lil Wayne 'a. Ciężko jest nam stworzyć własną ścieżkę, ale zamierzamy to zrobić."

Pomimo tego, że jej przyjaciele i rodzina zważyli się, Zonnique nie podjęła jeszcze decyzji. Przyznaje, że jest bardziej "skonfliktowana" niż kiedykolwiek i mówi, że może po prostu ludzie na jej imprezie odsłuchowej będą głosować, która piosenka powinna być pierwszym singlem. T.I. & Tiny: Friends & Family Hustle leci w poniedziałki o 21:00 na VH1.