Accident, Suicide Or Murder' Preview: Bliscy Ellen Greenberg wierzą, że została zamordowana

'Accident, Suicide or Murder' powraca 9 maja, a HollywoodLife ma EKSKLUZYWNĄ zapowiedź premiery 2 sezonu, która skupia się na tajemniczej i szokującej śmierci Ellen Greenberg.

Premierowy odcinek 2. sezonu "Accident, Suicide or Murder" przedstawi sprawę Ellen Greenberg, która została znaleziona martwa w swoim zamkniętym mieszkaniu z 20 ranami kłutymi w 2011 roku. Władze stwierdziły, że przyczyną śmierci Ellen było samobójstwo, ale jej rodzina i przyjaciele wierzą, że została zamordowana. "Samobójstwo było najdalszą rzeczą w świecie Ellen," mówi matka Ellen, Sandee Greenberg, w naszym EXCLUSIVE preview. Sandee mówi, że Ellen mogła mieć trochę niepokoju z powodu swojej pracy i ślubu, ale nie było to nic, czym można by się przejmować. "Codziennie wstawała i szła do pracy. Funkcjonująca, ale zestresowana" - dodaje Sandee.

Erica Hamilton, jedna z przyjaciółek Ellen, mówi, że Ellen była "przeszczęśliwa z powodu swoich zaręczyn". Zaledwie kilka dni przed śmiercią Ellen, przyjaciele i rodzina otrzymali save the dates na jej ślub. Wszyscy przyjaciele Ellen byli oszołomieni, gdy dowiedzieli się, że zmarła. Mają też wiele pytań dotyczących tego, co się stało.

Przeprowadzono autopsję Ellen, która wykazała 10 ran kłutych tuż przy tylnej części szyi i 19 całkowitych ran kłutych. "Trudno jest zadać sobie tego typu rany" - przyznaje dr Gregory McDonald, patolog sądowy. Ellen miała również liczne siniaki na ciele.

Lekarz medycyny sądowej uznał śmierć Ellen za zabójstwo, co jest bezpośrednio sprzeczne z ustaleniami policyjnych śledczych. Dr McDonald zauważa, że nóż wciąż był wbity w klatkę piersiową Ellen, a do powstania tego typu rany potrzebna jest znaczna siła. Jego zdaniem, to właśnie to sprawia, że sprawa wskazuje na zabójstwo. Wypadek, Samobójstwo czy Morderstwo będzie emitowany w soboty o 18:00 na Oxygen.