DWTS': Peta Murgatroyd desperacko stara się odzyskać Maksima Chmerkovskiy'ego

Peta Murgatroyd jest związana z partnerem z "DWTS" Jamesem Maslowem, podczas gdy Maksim Chmerkovskiy podobno romansuje z Meryl Davis przez cały sezon. Okazuje się jednak, że Peta tak naprawdę chce na nowo rozpalić płomień ze swoim byłym Maksimem!

Peta Murgatroyd jest w wyścigu o trofeum lustrzanej kuli z Jamesem Maslowem w Tańcu z Gwiazdami, ale czy uda jej się odzyskać swojego byłego chłopaka Maksima Chmerkovskiy? Nowy raport ujawnia, że Peta pragnie, aby Maks wrócił w jej ramiona. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły!

'DWTS': Peta Murgatroyd desperacko pragnie odzyskać swojego byłego Maksima Chmerkovskiy'ego

Profesjonalni tancerze Peta i Maksim rywalizują ze sobą w finale "Tańca z gwiazdami" 19 maja, ale czy rywalizują również o zdobycie serc innych? Peta jest pewna, że tak!

"Peta chce odzyskać Maksima od czasu ich rozstania" - donosiRadarOnline. "Ona nie jest ponad nim."

Duet zerwał w lutym zeszłego roku, po tym jak spotykał się przez prawie rok. Peta robi wszystko, co w jej mocy, aby odzyskać Maksa, w tym spędza czas z jego bratem Valem Chmerkovskiy!

"Bardzo zbliżyła się do Vala i naprawdę stała się jego najlepszą przyjaciółką... w dążeniu do odzyskania Maksa" - donosi serwis. "Wychodzi z Valem. Spędza z nim czas w nadziei, że jej przyjaźń z Val pomoże jej odzyskać kontakt z Maksimem".

Co z Peta i Jamesem?

Przez cały ten sezon DWTS, Peta była romantycznie związana ze swoim partnerem Jamesem Maslowem, więc co się dzieje? Cóż, najwyraźniej flirtuje z nim, aby Maks był zazdrosny!

"Związek z Jamesem jest fałszywy", dodaje RadarOnline. "Ona po prostu używa... Jamesa, żeby Maksim był zazdrosny". Strona donosi dalej, że Maks nic z tego nie kupuje - nie obchodzi go jej związek z Jamesem, a Val nie ma żadnego interesu w angażowaniu się w to. Maks jest po prostu ponad Peta.

Na HollywoodLife.com, donosiliśmy, że James i Peta rzeczywiście się spotykają i oczywiście, Maks pokazał swoją szaloną chemię z Meryl Davis.Dwójka została nawet przyłapana na całowaniu się za kulisami!

"Oni rozmawiają ze sobą tylko na pokazie i są naprawdę dotykalni i flirtujący," HollywoodLife.com dowiedział się EXCLUSIVELY od osoby z wewnątrz. "On zawsze mówi o jej wspaniałym ciele i ma swoje ręce na niej, nawet gdy kamery są wyłączone".

Wow! Tam na pewno jest dużo romansu rumbaing na Dancing With The Stars!

HollywoodLifers, czy myślicie, że Peta naprawdę chce Maksa z powrotem, czy faktycznie spotyka się z Jamesem? I czy myślicie, że Maks jest zakochany w Meryl? Dajcie nam znać!

- Elizabeth Wagmeister

Follow @EWagmeister

Więcej 'DWTS' News:

  1. Mark Ballas doznał poważnej kontuzji: Czy zdąży na finał?
  2. Meryl Davis i Maksim Chmerkovskiy: czy partnerzy z 'DWTS' się spotykają?
  3. James Maslow i Peta Murgatroyd: Para z "DWTS" jest jak małżeństwo