Friends & Family Hustle' Recap: Tiny martwi się, że T.I. będzie miał kłopoty z jego podcastem

T.I. jest super podekscytowany swoim podcastem w odcinku "Friends & Family Hustle" z 4 maja, ale Tiny martwi się, że mówienie przez T.I. swojego zdania cały czas może mieć poważne konsekwencje.

T.I. chce mieć ujście, aby mówić o wszystkim, a on znajduje to ujście w swoim podcaście expediTIously. T.I. zaprasza Tiny 'ego do swojego podcastu, aby porozmawiać o małżeństwie i związkach. Rozmowa rozgrzewa się od razu, gdy mówią o facetach zastanawiających się, czy warto się żenić. Tiny żartuje, że kobiety chcą wyjść za mąż, ponieważ dostają połowę "gówna" męża. Tiny odpowiada, że może być na odwrót. T.I. mówi, że to "piorun w butelce".

"Podcast jest strefą bez osądzania, ale czuję, że czasami Tip... po prostu musi przestać gadać" - przyznaje Tiny w swoim wyznaniu. T.I. jednak się nie powstrzymuje. "Opinii i perspektyw nie da się udowodnić, że są dobre lub złe", mówi T.I.. Zauważa, że kiedy zdasz sobie z tego sprawę i pogodzisz się z tym, wtedy nie "dajesz dupy" temu, co ktoś mówi.

"Bycie w podcaście było zabawne, ale Tip ma tendencję do mówienia tego, co myśli", kontynuuje Tiny. "Był taki przez te 18 lat, które z nim spędziłem i nigdy się nie zmieni. I przez większość czasu to jest świetne, mam tylko nadzieję, że nie wpędzi go to kiedyś w kłopoty."

Słowa Tiny zdecydowanie się sprawdziły. T.I. otrzymał duży backlash po jego komentarzach na temat błony dziewiczej córki Deyjah Harris podczas wywiadu z 5 listopada w podcaście Ladies Like Us. Raper powiedział, że zabiera swoją córkę, 18-latkę, na "coroczne wycieczki do ginekologa, aby sprawdzić jej błonę dziewiczą". Po kontrowersjach, T.I. pojawił się w programie Red Table Talk i powiedział Jadzie Pinkett Smith, że jego komentarze w podcaście zostały poczynione "w bardzo żartobliwy sposób". T.I. & Tiny: Friends & Family Hustle emitowany jest w poniedziałki o 21:00 na VH1.