Celebrity IOU' Preview: Rebel Wilson żartuje, że czuje się jak 'Transformer' używający ciężkich maszyn

Rebel Wilson współpracuje z braćmi Property, aby zbudować coś wyjątkowego dla bliskiej przyjaciółki w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie "Celebrity IOU." Rebel nie boi się pobrudzić sobie rąk!

Rebel Wilson chce stworzyć coś naprawdę niesamowitego dla swojego fryzjera, dlatego pracuje u boku Jonathana i Drew Scottów w odcinku Celebrity IOU z 11 maja. "Dzięki połączeniu naszych umiejętności możemy stworzyć coś naprawdę niesamowitego" - mówi Rebel. Rebel bierze się do pracy i nie pozwala braciom Property wykonać całej roboty. Ona używa jackhammer, koparka, i więcej.

"To jest jak transformator!", mówi. Rebel popisuje się nawet swoją siłą, rzucając trochę betonu. Ciężko pracuje, aby zbudować bajeczną przestrzeń na podwórku dla swojej fryzjerki. "Oddanie się jej w ten sposób jest niesamowite" - przyznaje Rebel. Jej fryzjerka zalewa się łzami, gdy widzi, co Rebel, Jonathan i Drew stworzyli.

W streszczeniu do odcinka z 11 maja czytamy: "Nicole jest fryzjerką Rebel i była jej 'pierwszą amerykańską przyjaciółką'. Nicole niedawno wyszła za mąż, a ona i jej mąż, Josh, wydali wszystkie swoje oszczędności tylko po to, żeby kupić dom... więc nie mają nic na to, co jest jałowym, brudnym polem na podwórku. Nicole pracuje przez całą dobę i jest bardzo zestresowana, czując, że ugryzła więcej niż może przeżuć, więc Rebel chce zaskoczyć Nicole zabójczą przestrzenią na zewnątrz. Z pomocą Jonathana i Drew, Rebel chce stworzyć podwórkową oazę, w której Nicole i jej mąż będą mogli się zrelaksować i gościć swoją liczną rodzinę na wakacjach i spotkaniach towarzyskich."

Celebrity IOU to nowa przebojowa seria HGTV, w której hollywoodzkie gwiazdy wyrażają swoją głęboką wdzięczność osobom, które miały duży wpływ na ich życie, zaskakując ich wielkimi, chwytającymi za serce remontami domów, które doprowadzają wszystkich do łez. W tym sezonie wystąpiły takie gwiazdy jak Melissa McCarthy, Brad Pitt, Viola Davis i wiele innych. Program Celebrity IOU emitowany jest w poniedziałki o 21:00 na HGTV.