Joshua Bassett i inni członkowie obsady 'HSMTMTS' zapowiadają 'emocjonalny' duet Ricky'ego i Nini oraz 'mocną' pios

Obsada 'HSMTMTS' zdradza niektóre z zupełnie nowych piosenek, które pojawią się w 2. sezonie w tym EKSKLUZYWNYM wideo, w tym 'emocjonalny' duet Ricky'ego i Nini oraz zadziorny, dziewczęcy power number.

Przygotujcie się na zapełnienie tych playlist! High School Musical: The Musical: The Series rozpoczął sezon 2 z niesamowitych numerów muzycznych, a oni będą tylko rosnąć. HollywoodLife ma EXCLUSIVE wideo z HSMTMTS obsady i twórca Tim Federle łamanie nowych piosenek w sezonie 2.

"Jednym z moich ulubionych i tańców z sezonu 2 jest numer otwierający dla 'Something In the Air,'" Frankie Rodriguez gushes. "I myślę, że to tylko dlatego, że mieliśmy tak wiele zabawnych wspomnień filmując go. To był nasz pierwszy tydzień z powrotem, więc było całe to podekscytowanie." Numer muzyczny nadał ton dla niesamowitego drugiego sezonu.

W nadchodzącym odcinku zostanie ujawniony duet Joshua Bassett i Olivia Rodrigo "The Best Part/Even When" jako Ricky i Nini. "'The Best Part/Even When' to naprawdę fajny duet pomiędzy Ricky'm i Nini" - wyjaśnia Joshua. "W Walentynki, Ricky pisze piosenkę dla Nini, a Nini pisze piosenkę dla Ricky'ego. Oboje nie sądzą, że ta druga osoba to zrobiła, a okazuje się, że piosenki faktycznie idealnie ze sobą współgrają." Showrunner HSMTMTS dodaje, że "The Best Part/Even When" to "magia tego, co potrafią robić musicale, czyli z natury emocjonalne przyciąganie melodii, która mówi więcej niż słowa kiedykolwiek mogłyby."

W drugim odcinku 2. sezonu pojawia się jeden z najlepszych muzycznych numerów serialu: “1-2-3.” Piosenka jest wykonywana przez Ashlyn, Ginę i Kourtney podczas przesłuchania do Pięknej i Bestii. "1-2-3" jest bardzo taneczne, co absolutnie mi się podobało" - mówi Sofia Wylie. Dara Reneé zauważa, że piosenka jest "po prostu o akceptowaniu siebie, kochaniu siebie. To było po prostu bardzo zabawne do sfilmowania." Nawet Joshua nie mógł powstrzymać się od zachwytów nad piosenką. "To jest taki mocny numer," mówi Joshua.

Premiera 2 sezonu zawierała próbki High School Musical 2 z "Bet On It" i "Fabulous". Nawet jeśli East High zajmuje się teraz Piękną i Bestią do nowego musicalu, będzie więcej numerów muzycznych HSM2, które nadejdą. "W 2 sezonie śpiewamy masę piosenek z High School Musical 2. Zdecydowanie chcieliśmy nawiązać do tego dziedzictwa. Myślę, że najlepsze piosenki naprawdę napędzają fabułę i myślę, że w 2 sezonie pójdziemy z tym jeszcze dalej" - zdradza Tim. Nowe odcinki High School Musical: The Musical: The Series będą emitowane w piątki na Disney+.