Czy Owen umrze w "Grey's Anatomy"? Co wiemy o tym cliffhangerze?

Finał połowy sezonu "Grey's Anatomy" pozostawił Owena Hunta w niebezpieczeństwie. Czy Owen umrze, kiedy serial powróci 24 lutego? Sytuacja nie wygląda dla niego dobrze.

Grey's Anatomy nigdy nie było nieśmiałe, jeśli chodzi o uśmiercanie ukochanych postaci. Czy Owen może być następny? Życie ukochanego lekarza zostało zagrożone po wypadku samochodowym.

Owen został sam w samochodzie po wypadku. Teddy i Cormac uciekli i ścigali się, by dostarczyć serce dawcy do Farouka, zanim będzie za późno. W finale 18. sezonu samochód z Owenem w środku spadał z klifu.

Kevin McKidd jako Owen Hunt. (ABC)

Czy Owen umrze?

Grey's Anatomy trzyma nas na palcach z tym pytaniem. Show powraca 24 lutego z crossoverem Station 19. Ekipa reaguje na wypadek i upadek samochodu z klifu. W promo crossovera, załoga stacji 19 jest poinformowana, że spadek samochodu wynosi 100 stóp.

Related Gallery

'Grey's Anatomy' Transformacje obsady: Zobacz gwiazdy wtedy i teraz -- zdjęcia

Ben, wraz z Mayą, spieszy się, by spróbować uratować swojego przyjaciela. W pewnym momencie, Sullivan radia w, że mają kogoś z "brak pulsu". Jednak to może być kierowca samochodu, który miał udar podczas jazdy Owen, Teddy, i Cormac. Ale może to być również Owen. Spadając 100 stóp w samochodzie... Owen prawdopodobnie nie wyjdzie z tego bez szwanku.

Cormac dociera do szpitala i opowiada wszystkim o wypadku. Wielu lekarzy z Grey Sloan wygląda w nowym odcinku na zmartwionych. Megan, siostra Owena, w jednej scenie zalewa się łzami. Może płakać nad Faroukiem, który ma otrzymać to serce, które przyniósł Cormac. Jednak wiadomości o Owenie mogą ją zdruzgotać.

Owen przeżył wiele katastrof w Grey's Anatomy. Czy to może być koniec dla dr Hunt? Czas pokaże. Jeśli nie umrze, może zostać poważnie ranny, co może wpłynąć na jego karierę medyczną.

Czy Kevin McKidd odejdzie?

Ben spieszy się, by uratować Owena w odcinku z 24 lutego. (Nie

było żadnych informacji od ABC na temat tego, czy Kevin opuści Grey's Anatomy. Był on stałym bywalcem serialu od piątego sezonu.

Kiedy Grey's Anatomy zostało odnowione na sezon 19 w styczniu 2022 roku, jego nazwisko nie było wśród tych, którzy początkowo mieli powrócić. Trzech pozostałych członków oryginalnej obsady - Ellen Pompeo, James Pickens Jr. i Chandra Wilson

- powróci w 19. sezonie.

Pozostali członkowie obsady, w tym Kevin, nie zostali wymienieni w ogłoszeniu o odnowieniu. Nie jest to niespodzianką, ponieważ pozostali członkowie obsady nie zostali uwzględnieni. W związku z tym, że zbliża się koniec 18. sezonu, można się spodziewać, że w dalszym ciągu będą prowadzone prace nad odnowieniem kontraktu.

Jeśli chodzi o los Owena, wszystko zostanie ujawnione podczas crossovera 24 lutego. Miejmy nadzieję, że uda mu się wrócić do Teddy i dzieci!