Total Bellas' Preview: Nikki i Artem tworzą napięcie, przedłużając swój pobyt w domu Brie

Napięcie między Brie Bellą i mężem Bryanem jest na najwyższym poziomie po tym, jak Nikki i Artem proszą, aby zamieszkać z nimi przez kolejne trzy tygodnie! Zobaczcie nową zapowiedź "Total Bellas".

Daniel Bryan kocha swoją szwagierkę Nikki Bellę na śmierć, ale jej przeprowadzka do jego domu z narzeczonym Artemem Chigvintsevem to po prostu trochę więcej wspólnoty niż gwiazda WWE może znieść. Bryan i żona Brie Bella wdają się w niewygodną kłótnię na odcinku Total Bellas 14 maja po tym, jak mówi Nikki i Artemowi, że mogą zostać z nimi przez kolejne trzy tygodnie - bez wcześniejszego zapytania Bryana. W tym Total Bellas sneak peek, który można obejrzeć powyżej, Bryan mówi Brie, że nie czuje, że ona priorytetowo traktuje spędzanie jakościowego czasu razem jako para. "Myślę, że nie obchodzi cię, czy mamy czas sam na sam, czy nie", mówi Brie po zjedzeniu kolacji z Nikki i Artemem. "To jest po prostu trochę frustrujące dla mnie, kiedy dostajemy już tak mało czasu sam na sam razem".

Bryan mówi w konfesjonale, "Jestem w porządku z Artemem i Nicole zostającymi z nami. Staje się to problemem, gdy jest to cały czas, a wtedy Brie robi z nimi więcej. Więc wtedy ich obecność jest poświęceniem dla naszego związku." Mówi, że często znajduje tę trójkę oglądającą film na kanapie bez niego, grając jednocześnie na swoich telefonach. Brie, choć mówi spokojnie, jest wyraźnie coraz bardziej zirytowana swoim mężem. Mówi, że jest szczęśliwa, że ma "ludzi po mojej stronie" pozostających z nimi, w tym jej kumpla od wina bliźniaka. "Ludzie po tej samej stronie co ty, średnio siedem godzin czasu ekranowego dziennie," Bryan strzela z powrotem. Tymczasem Nikki i Artem są po prostu szczęśliwi, że mają gdzie się rozbić, gdy czekają na budowę własnego domu!

"Czuję, że Bryan i ja dryfujemy dalej od siebie", mówi Brie krypto w konfesjonale, zanim kończy się klip podglądowy. "Oboje patrzymy na relaks w inny sposób i mogę powiedzieć, że to mu przeszkadza". Total Bellas airs czwartki o 9:00pm na E!