Nick Jonas potwierdza, że złamał żebro po wypadku rowerowym podczas kręcenia filmu

Dzień po tym, jak pojawiła się informacja, że Nick Jonas trafił do szpitala po incydencie na planie, pojawił się w programie "The Voice" i odniósł się do swojej kontuzji.

Nick Jonas wyglądał na szczęśliwego i zdrowego w odcinku "The Voice" z 17 maja, zaledwie dwa dni po tym, jak został na krótko hospitalizowany podczas kręcenia nowego programu. W czołówce odcinka Nick odniósł się do swojej hospitalizacji i zapewnił fanów, że ma się dobrze. Jednak potwierdził, że rzeczywiście, był zaangażowany w wypadku rowerowym podczas filmowania coś. Powiedział, że złamał żebro i ma uderzenia i siniaki z wypadku, jak również.

Wiadomości o Nick hospitalizacji złamał 16 maja, ale specyfika jego obrażeń nie zostały ujawnione w tym czasie. TMZ donosi jednak, że Nick wrócił już do domu wieczorem 16 maja i zgodnie z planem miał wystąpić w poniedziałkowym odcinku The Voice na żywo. Jak zobaczyli widzowie, Nick jak zwykle siedział na swoim krześle i był gotowy dopingować artystów z Top 9, którzy śpiewali, aby zdobyć miejsce w finale 20. sezonu.

W Top 9 Nicka pozostały dwie artystki - Rachel Mac i Dana Monique. Trenerzy John Legend i Blake Shelton również mają po dwie artystki, które pozostały w konkursie. Artystami Johna są Pia Renee i Victor Solomon, natomiast Blake'a - Cam Anthony i Jordan Matthew Young. Wreszcie Kelly Clarkson jest jedyną trenerką, której pozostało TRZECH artystów: Corey Ward, Kenzie Wheeler i Gihanna Zoe.

Cała dziewiątka artystów zaśpiewa na głosy Amerykanów 17 maja, a piosenkarz, który przejdzie do finału 24/25 maja zostanie ogłoszony 18 maja. Nick jest jedynym z czwórki trenerów, który nigdy nie wygrał żadnego sezonu "The Voice", więc dla niego to jeszcze większe wyzwanie! Wokalistka w przyszłym sezonie zrobi sobie przerwę od programu, a Ariana Grande zastąpi go w roli trenera.

Podczas przygotowań do finału The Voice, Nick ma oczywiście bardzo pracowity tydzień. Na dodatek będzie gospodarzem Billboard Music Awards, które odbędzie się 23 maja w NBC. Na szczęście wszystko wydaje się być w porządku po weekendowym incydencie Nicka na planie, więc na pewno sobie poradzi!