Niki i Gabi na Bahamach" - zapowiedź: Alex rzuca się na Rachel za to, że ją popchnęła

Alex i Rachel wdają się w kłótnię, kiedy Rachel skarży się na swoje siniaki w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie "Niki & Gabi na Bahamach". Alex wyzywa Rachel za to, że ją popchnęła i dochodzi do kłótni.

Dramat rozgrzewa się na Bahamach! Rachel Weiss wchodzi do pokoju i pokazuje swoje paskudne siniaki Alexowi DeMartino i Wotowi Dennisowi w tym EKSKLUZYWNYM zwiastunie odcinka "Niki & Gabi Take Bahamas" z 16 maja. Rachel ujawnia, że cała wewnętrzna strona jej uda jest posiniaczona. "Dlaczego jesteś tutaj, pokazując nam to po tym, jak potrząsnęłaś mną na ulicy?" Alex pyta Rachel.

Rachel mówi Alex, że jej nie popchnęła. Alex nie daje jej jednak spokoju. Rachel nadal zaprzecza, że ją popchnęła. Alex i Rachel wdają się w kłótnię, która jest dość nieprzyjemna. Nie mają zahamowań. Wot po prostu siedzi tam i patrzy na to wszystko. Rachel mówi, że gdyby dopuściła się jakiegokolwiek popchnięcia, Alex byłaby "naleśnikiem na ulicy". Yikes.

Synopsis dla serii czytamy: "Witamy w życiu na wyspie, gdzie wszystko jest możliwe! Niki i Gabi uciekają z przedmieść na wakacje na Bahamy z kilkoma swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Czy będzie to tylko zabawa w słońcu, czy też związki zostaną wystawione na próbę?"

W serialu występują również Niki DeMartino, Gabi DeMartino, Collin Vogt, Nate West, Jesse Marie, Alex Byrd i inni. Niki i Gabi są siostrami bliźniaczkami, które zdobyły ogromną popularność dzięki swojemu kanałowi na YouTube, który skupia się na urodzie, komedii i śpiewie. Gabi pojawiła się między innymi w teledysku Ariany Grande "thank u, next". Siostry wydały popowy album EP o nazwie "Individual" w 2018 roku.

Nowy sezon miał premierę w kwietniu 2020 roku. Nowe odcinki Niki & Gabi Take Bahamas są dostępne na kanale AwesomenessTV YouTube w każdą sobotę.